Про припинення права постійного користування земельною ділянкою Управлінню Міністерства внутрішніх справ України в Рівненській області та надання в постійне користування земельної ділянки Головному управлінню Національної поліції в Рівненській області

від 12 серпня 2020 р. № 481
Київ
Про припинення права постійного користування земельною ділянкою Управлінню Міністерства внутрішніх справ України в Рівненській області...

Розглянувши клопотання Головного управління Національної поліції в Рівненській області, відповідно до пункту 7 статті 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 17, 92, 120, 122, 123, 125, 126, 141 Земельного кодексу України, статті 50 Закону України «Про землеустрій»:

1. Припинити Управлінню Міністерства внутрішніх справ України в Рівненській області право постійного користування земельною ділянкою площею 0,1923 гектара (кадастровий  номер 5610100000:01:024:0272), для обслуговування будівель і споруд, на території м. Рівне, вул. Герцена, 6.

2. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки разі зміни її цільового призначення Головному управлінню Національної поліції в Рівненській області для розміщення та постійної діяльності Національної поліції України, її територіальних органів, підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Національної поліції за рахунок земель житлової та громадської забудови державної власності, на території м. Рівне, вул. Герцена, 6.

3. Надати Головному управлінню Національної поліції в Рівненській області у постійне користування земельну ділянку площею 0,1923 гектара (кадастровий номер 5610100000:01:024:0272), для розміщення та постійної діяльності Національної поліції України, її територіальних органів, підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Національної поліції, із земель житлової та громадської забудови державної власності, на території м. Рівне, вул. Герцена, 6.

4. Головному управлінню Національної поліції в Рівненській області оформити право постійного користування земельною ділянкою у порядку,
встановленому законодавством.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника  голови обласної державної адміністрації Ігоря Тимошенка.


Голова адміністрації                         Віталій КОВАЛЬOutdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux