від 09 червня 2020 р. № 341
Київ
Про припинення права постійного користування земельною ділянкою та надання в постійне користування земельної ділянки

Розглянувши клопотання Головного управління Національної поліції в Рівненській області, відповідно до пункту 7 статті 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 17, 92, 120, 122, 123, 125, 126 Земельного кодексу України, статті 50 Закону України «Про землеустрій»:

1. Припинити Рівненському районному відділу УМВС України в Рівненській області право постійного користування земельною ділянкою площею 0,1700 гектара, кадастровий номер 5610100000:01:025:0357, для розміщення та постійної діяльності органів МВС, на території м. Рівне, вул. Петра Могили, 41.

2. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни її цільового призначення Головному управлінню Національної поліції в Рівненській області для розміщення та постійної діяльності Національної поліції України, її територіальних органів, підприємств, установ   та організацій, що належать до сфери управління Національної поліції, за рахунок земель житлової та громадської забудови державної власності, що  перебуває в постійному користуванні Рівненського РВ УМВС України в Рівненській області для розміщення та постійної діяльності органів МВС, на території м. Рівне, вул. Петра Могили, 41.

3. Надати Головному управлінню Національної поліції в Рівненській області у постійне користування із земель державної власності земельну ділянку площею 0,1700 гектара, кадастровий номер 5610100000:01:025:0357, для розміщення та постійної діяльності Національної поліції України, її територіальних органів, підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Національної поліції, на території м. Рівне, вул. Петра Могили, 41.

4. Головному управлінню Національної поліції в Рівненській області оформити право постійного користування земельною ділянкою у порядку, встановленому законодавством.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника  голови обласної державної адміністрації Ігоря Тимошенка.Голова адміністрації                                                                        Віталій КОВАЛЬ


Дата оприлюднення: 15 червня 2020 року


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux