від 07 квітня 2020 р. № 219
Київ
Про посилення контролю за раціональним використанням бюджетних коштів, передбачених для закупівлі електричної енергії та природного газу

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 7, 22, 51 Бюджетного кодексу України, з метою оптимізації енергоспоживання у бюджетній сфері області та забезпечення дотримання принципу ефективності та результативності бюджетної системи України, посилення контролю за раціональним використанням бюджетних коштів, передбачених для закупівлі електричної енергії та природного газу:

1. Керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації – головним розпорядникам коштів обласного бюджету, які мають мережу розпорядників нижчого рівня та одержувачів бюджетних коштів:

здійснювати управління бюджетними коштами у межах встановлених бюджетних повноважень, забезпечуючи ефективне, результативне і цільове використання бюджетних коштів, передбачених для закупівлі електричної енергії та природного газу, організацію та координацію роботи розпорядників нижчого рівня та одержувачів бюджетних коштів у бюджетному процесі;

посилити внутрішній контроль за взяттям бюджетних зобов'язань розпорядниками бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачами бюджетних коштів і витрачанням ними бюджетних коштів, передбачених для закупівлі електричної енергії та природного газу.

2. Головам райдержадміністрацій, рекомендувати виконавчим комітетам рад міст обласного значення та об’єднаним територіальним громадам області в установленому порядку забезпечити:

дотримання принципу ефективності та результативності бюджетної системи України, а саме: при складанні та виконанні бюджетів усі учасники бюджетного процесу мають прагнути досягнення цілей, запланованих на основі національної системи цінностей і завдань інноваційного розвитку економіки, шляхом забезпечення якісного надання публічних послуг при залученні мінімального обсягу бюджетних коштів та досягнення максимального результату при використанні визначеного бюджетом обсягу коштів;

посилення внутрішнього контролю за взяттям бюджетних зобов'язань розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів і витрачанням ними бюджетних коштів, передбачених для закупівлі електричної енергії та природного газу.

3. Керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації – головним розпорядникам коштів обласного бюджету, які мають мережу розпорядників нижчого рівня та одержувачів бюджетних коштів, головам райдержадміністрацій, рекомендувати виконавчим комітатам рад міст обласного значення та об’єднаним територіальним громадам області забезпечити моніторинг ціни на ринку та посилення контролю при плануванні закупівель електроенергії та природного газу з урахуванням Законів України «Про ринок електроенергії»,  «Про ринок природного газу» та «Про публічні закупівлі».

 4. Керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації – головним розпорядникам коштів обласного бюджету, які мають мережу розпорядників нижчого рівня та одержувачів бюджетних коштів, головам райдержадміністрацій, виконавчим комітетам рад міст обласного значення та об’єднаним територіальним громадам області про виконання цього розпорядження інформувати департамент житлово-комунального господарства, енергетики та енергоефективності облдержадміністрації щомісяця до 10 числа наступного періоду, електронною поштою на адресу: energozb_rivne@rv.gov.ua.

5. Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та енергоефективності облдержадміністрації інформувати про хід виконання розпорядження облдержадміністрацію щомісяця до 15 числа наступного періоду.

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Людмилу Шатковську.Голова адміністрації                                                                        Віталій КОВАЛЬ
Дата оприлюднення: 8 квітня 2020 року


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux