від 25 листопада 2019 р. № 961
Київ
Про попередню оплату

Відповідно до статті 22 Бюджетного кодексу України та постанови Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2014 року № 117 "Про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти", зі змінами:

1. Апарату обласної державної адміністрації, структурним підрозділам облдержадміністрації, районним державним адміністраціям, Рівненському обласному контактному центру, комунальному закладу "Регіональний інформаційно-комп'ютерний центр" Рівненської обласної ради як розпорядникам бюджетних коштів та одержувачам бюджетних коштів дозволити у договорах про закупівлю товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти можливість передбачати попередню оплату згідно з вищезазначеною постановою Кабінету Міністрів України.

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 12 червня 2014 року № 227 "Про попередню оплату".

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.


Голова адміністрації                                        Віталій КОВАЛЬ