від 21 січня 2021 р. № 36
Київ
Про план основних заходів цивільного захисту Рівненської області на 2021 рік

Відповідно до статей 6, 27, 28 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", Кодексу цивільного захисту України, розпорядження Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2020 року № 1659-р "Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту на 2021 рік", з метою подальшого вдосконалення підготовки і забезпечення готовності органів управління та сил територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Рівненської області та її ланок до виконання завдань і дій за призначенням в мирний час та в умовах особливого періоду, зниження ризиків виникнення надзвичайних ситуацій та підвищення рівня захисту населення і територій:

1.  Затвердити план основних заходів цивільного захисту Рівненської області на 2021 рік (далі – план заходів) згідно з додатком.

2. Головам районних державних адміністрацій, виконавчим комітетам сільських, селищних та міських рад до 12 лютого 2021 року відповідно до повноважень  розробити місцеві плани основних заходів цивільного захисту на 2021 рік.

3. Головам районних державних адміністрацій, виконавчим комітетам сільських, селищних та міських рад, керівникам структурних підрозділів обласної державної адміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, територіальних спеціалізованих служб цивільного захисту обласного рівня:

1) організувати і забезпечити виконання обласного та відповідних місцевих планів заходів;

2) організувати постійний контроль за станом виконання заходів цивільного захисту на відповідному рівні, передбачивши при цьому періодичні заслуховування відповідальних за виконання заходів, розгляд результатів діяльності суб'єктів забезпечення цивільного захисту;

3) забезпечити подання управлінню з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення облдержадміністрації інформації про хід виконання плану заходів у першому півріччі – до 25 червня 2021 року, за рік – до 25 січня 2022 року.

4.  Управлінню з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення облдержадміністрації:

здійснити контроль за виконанням плану заходів;

узагальнену інформацію про хід виконання плану заходів подати обласній державній адміністрації до 10 липня 2021 року та 10 лютого 2022 року.

5.  Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 08 січня 2020 року № 2 "Про план основних заходів цивільного захисту Рівненської області на 2020 рік".

6.  Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Сергія Подоліна.


Голова адміністрації                                                                Віталій КОВАЛЬ

r36dod.doc


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux