від 17 грудня 2021 р. № 940
Київ
Про підготовку та проведення в Рівненській області Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у 2022 році

Відповідно до статей 6, 13, 22, 27 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Стратегії національно-патріотичного виховання, затвердженої Указом Президента України від 18 травня 2019 року № 286/2019, Положення про Всеукраїнську дитячо-юнацьку військово-патріотичну гру «Сокіл» («Джура»), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2018 року № 845 «Деякі питання дитячо-юнацького військово-патріотичного виховання», наказу Міністерства освіти і науки України від 16 червня 2015 року № 641 «Про затвердження Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді та методичних рекомендацій щодо національно-патріотичного виховання у загальноосвітніх навчальних закладах» (зі змінами), Обласної цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання в Рівненській області на 2021 - 2025 роки, схваленої розпорядженням голови Рівненської обласної державної адміністрації від 13 травня 2021 року № 365 та затвердженої рішенням Рівненської обласної ради від 02 червня 2021 року № 154, з метою національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді:

1. Департаменту освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації забезпечити проведення ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») (далі – гра) у червні 2022 року та участь команд-переможців (призерів) у ІІІ (Всеукраїнському) етапі гри.

2. Штабу з організації проведення ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у Рівненській області, утвореному розпорядженням голови Рівненської обласної державної адміністрації від 04 червня 2021 року № 436:

1) проводити засідання у разі потреби;

2) сформувати організаційний комітет з проведення ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у 2022 році.

3. Рекомендувати виконавчим комітетам міських, селищних, сільських рад територіальних громад забезпечити:

організацію та проведення до 15 травня 2022 року І (міського, селищного, сільського) етапу гри;

участь команд-переможниць І (міського, селищного, сільського) етапу у ІІ (обласному) етапі гри;

дотримання законодавства України щодо запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-COV-2, під час проведення гри.

4. Департаменту цивільного захисту та охорони здоров’я населення Рівненської обласної державної адміністрації забезпечити чергування медичних працівників під час проведення ІІ (обласного) етапу гри.

5. Рекомендувати:

Головному управлінню Національної поліції в Рівненській області забезпечити охорону громадського порядку в місцях проведення змагань
І (міського, селищного, сільського) та ІІ (обласного) етапів гри;

Головному управлінню Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області провести протипожежні заходи та профілактичну роботу щодо дотримання правил безпеки в місцях проведення змагань
І (міського, селищного, сільського) та ІІ (обласного) етапів гри;

Рівненському обласному управлінню лісового та мисливського господарства сприяти проведенню І (міського, селищного, сільського) та ІІ (обласного) етапів гри.

6. Департаменту цифрової трансформації та суспільних комунікацій Рівненської обласної державної адміністрації забезпечити висвітлення проведення ІІ (обласного) етапу гри у засобах масової інформації.

7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови обласної державної адміністрації Сергія Подоліна.


Голова адміністрації Віталій КОВАЛЬ


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux