від 28 квітня 2021 р. № 317
Київ
Про передачу функцій з питань праці, трудових відносин, зайнятості населення, трудової міграції та соціального діалогу

Відповідно до Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо формування державної політики у сфері праці, трудових відносин, зайнятості населення та трудової міграції", статті 34 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та постанови Кабінету Міністрів України від 11 вересня 2019 року № 838 "Питання Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства":

1. Передати від департаменту розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики та спорту обласної державної адміністрації функції щодо формування та реалізації політики у сферах праці, трудових відносин, зайнятості населення, трудової міграції та соціального діалогу до департаменту економічного розвитку і торгівлі Рівненської обласної державної адміністрації.

2. Директору департаменту економічного розвитку і торгівлі обласної державної адміністрації Мокляку Костянтину, директору департаменту розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики та спорту обласної державної адміністрації Юлії Шигоревій подати на розгляд та затвердження голові обласної державної адміністрації проєкти положень про відповідні структурні підрозділи Рівненської обласної державної адміністрації у новій редакції з урахуванням цього розпорядження.

3. Головам районних державних адміністрацій забезпечити передачу повноважень з питань праці, трудових відносин, зайнятості населення, трудової міграції та соціального діалогу, штатних одиниць та видатків на їх утримання до структурних підрозділів з питань економічного розвитку.

4. Рекомендувати виконавчим комітетам сільських, селищних, міських рад територіальних громад забезпечити виконання повноважень з питань праці, трудових відносин, зайнятості населення, трудової міграції та соціального діалогу.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Ігоря Тимошенка та заступника голови обласної державної адміністрації Людмилу Шатковську відповідно до розподілу функціональних повноважень.
Голова адміністрації                                     Віталій КОВАЛЬ

Дата оприлюднення: 5 травня 2021 року


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux