від 21 травня 2021 р. № 395
Київ
Про організацію проходження альтернативної (невійськової) служби в області

Відповідно до статей 6, 71, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про альтернативну (невійськову) службу», Постанови Верховної Ради України від 17 липня 2020 року № 807-IX «Про утворення та ліквідацію районів», постанови Кабінету Міністрів України від 10 листопада 1999 року № 2066 «Про затвердження нормативно-правових актів щодо застосування Закону України «Про альтернативну (невійськову) службу» (зі змінами), розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 року № 1635-р «Про реорганізацію та утворення районних державних адміністрацій»:

1. Департаменту розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики та спорту обласної державної адміністрації  забезпечити передачу особових справ громадян, які направлені на альтернативну (невійськову) службу, до районних державних адміністрацій для контролю за подальшим проходженням служби.

2. Головам районних державних адміністрацій:

1) забезпечити розгляд відповідно до чинного законодавства заяв та прийняття рішення щодо направлення або відмови у направленні на альтернативну (невійськову) службу громадян, які проживають на відповідній території, згідно з територіальним поділом, визначеним зазначеною вище Постановою Верховної Ради України;

2) визначити відповідний структурний підрозділ районної державної адміністрації для розгляду питань, пов’язаних з проходженням альтернативної (невійськової) служби.

3. Визнати такими, що втратили чинність:

розпорядження голови обласної державної адміністрації від 30 березня 2015 року № 142 «Про організацію проходження альтернативної (невійськової) служби в області»;

розпорядження голови обласної державної адміністрації від 24 грудня 2020 року № 806 «Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 30 березня 2015 року № 142».

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Людмилу Шатковську.


Голова адміністрації                                                                Віталій КОВАЛЬ      

Дата оприлюднення: 27 травня 2021 року

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux