від 12 квітня 2021 р. № 265
Київ
Про Обласну програму забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2021 – 2023 роки

Відповідно до статей 2, 23 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», доручення Прем’єр-міністра України від 09 листопада 2020 року № 45970/0/1-20 «За результатами Всеукраїнської наради з питань формування та реалізації державної політики у сфері прав дітей, зокрема стосовно забезпечення права дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на сімейне виховання, проведеної 3 листопада 2020 року»:

1. Схвалити Обласну програму забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2021 – 2023 роки (далі – Програма), що додається.

2. Службі у справах дітей обласної державної адміністрації подати Програму обласній раді на затвердження в установленому порядку.

3. Департаменту розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики та спорту обласної державної адміністрації спільно із Рівненським обласним центром соціальних служб  розробити порядок забезпечення житлом осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

4. Департаменту фінансів обласної державної адміністрації при формуванні та внесенні змін до обласного бюджету на відповідні роки передбачати кошти для реалізації Програми в межах наявних фінансових ресурсів.

5. Рекомендувати виконавчим комітетам сільських, селищних, міських рад територіальних громад:

1) розробити відповідні програми та забезпечити їх затвердження
в установленому порядку;

2) під час формування відповідних бюджетів передбачати кошти для реалізації зазначених програм.

6. Виконавцям про хід реалізації Програми інформувати службу у справах дітей обласної державної адміністрації щороку до 20 січня.

7. Службі у справах дітей обласної державної адміністрації узагальнену інформацію про хід виконання Програми подавати обласній державній адміністрації щороку до 01 лютого.

8. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Людмилу Шатковську.


Голова адміністрації                                                                  Віталій КОВАЛЬ

r265dod.doc

Дата оприлюднення: 16 квітня 2021 рокуOutdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux