1. За вагомий особистий внесок у розвиток та популяризацію фізичної культури і спорту, підготовку національних спортивних кадрів, багаторічну плідну працю та з нагоди Дня тренера
Нагородити Почесною грамотою обласної державної адміністрації:
ЛИТВИНЧУКА Михайла Олександровича |
- |
тренера-викладача з боротьби греко-римської Дитячо-юнацької спортивної школи № 1, м. Рівне
|
НЕЧИПОРУК Ірину Антонівну |
- |
тренера-викладача з легкої атлетики комунального закладу "Обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву" Рівненської обласної ради |
2. Рекомендувати керівництву трудових колективів, які порушили клопотання про відзначення, вирішити питання матеріального стимулювання нагороджених згідно з Положенням про Почесну грамоту обласної державної адміністрації.
Голова адміністрації Віталій КОВАЛЬ