від 20 лютого 2020 р. № 108
Київ
Про надання земельної ділянки в постійне користування

Розглянувши клопотання Головного управління Національної поліції в Рівненській області, відповідно до пункту 7 статті 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 17, 20, 92, 122, 123 Земельного кодексу України, статті 50 Закону України «Про землеустрій»:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування Головному управлінню Національної поліції в Рівненській області для розміщення та постійної діяльності Національної поліції України, її територіальних органів, підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Національної поліції за рахунок земель запасу промисловості, транспорту, зв'язку,  енергетики,  оборони та іншого призначення державної власності, яка розташована на території Демидівської селищної ради Демидівського району Рівненської області.

2. Надати в постійне користування Головному управлінню Національної поліції в Рівненській області земельну ділянку площею 0,0500 гектара, кадастровий номер 5621485500:02:000:1009, для розміщення та постійної діяльності Національної поліції України, її територіальних органів, підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Національної поліції, за рахунок земель запасу  промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення державної власності, яка розташована на території Демидівської селищної ради Демидівського району Рівненської області.

3. Головному управлінню Національної поліції в Рівненській області оформити право постійного користування земельною ділянкою відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

4. Демидівській районній державній адміністрації про хід виконання розпорядження інформувати обласну державну адміністрацію до 25 травня  2020 року.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника  голови обласної державної адміністрації Ігоря Тимошенка.Голова адміністрації                                               Віталій КОВАЛЬ