від 24 вересня 2020 р. № 578
Київ
Про надання в постійне користування земельної ділянки Головному управлінню Національної поліції в Рівненській області

Розглянувши клопотання Головного управління Національної поліції в Рівненській області, відповідно до пункту 7 статті 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 17, 92, 120, 122, 123, 125, 126 Земельного кодексу України, статті 50 Закону України «Про землеустрій»:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування Головному управлінню Національної поліції в Рівненській області для розміщення та постійної діяльності Національної поліції України, її територіальних органів, підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Національної поліції (для організації належного функціонування спеціальних майданчиків чи стоянок для зберігання тимчасово затриманих транспортних засобів), за рахунок земель запасу промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення державної власності, яка розташована на території Великоомелянської сільської ради Рівненського району Рівненської області.

2. Надати у постійне користування Головному управлінню Національної поліції в Рівненській області земельну ділянку площею 0,2993 гектара, кадастровий номер 5624682000:04:029:0004, для розміщення та постійної діяльності Національної поліції України, її територіальних органів, підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Національної поліції (для організації належного функціонування спеціальних майданчиків чи стоянок для зберігання тимчасово затриманих транспортних засобів), за рахунок земель запасу промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення державної власності, яка розташована на території Великоомелянської сільської ради Рівненського району Рівненської області.

3. Головному управлінню Національної поліції в Рівненській області у встановленому законодавством порядку:

відшкодувати втрати сільськогосподарського виробництва, заподіяні вилученням сільськогосподарських угідь для використання їх у цілях, не пов’язаних з веденням сільського господарства;

оформити право постійного користування земельною ділянкою.

4. Рівненській  районній  державній  адміністрації  про хід виконання розпорядження інформувати обласну державну адміністрацію до 25 грудня 2020 року.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника  голови обласної державної адміністрації Ігоря Тимошенка.


Голова адміністрації                                                                        Віталій КОВАЛЬ

Дата оприлюднення: 29 вересня 2020 року


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux