від 29 липня 2020 р. № 447
Київ
Про комісію із надання фінансової підтримки розвитку галузей садівництва, виноградарства та хмелярства

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 15 липня 2005 року № 587 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства», із змінами:

Департаменту агропромислового розвитку Рівненської обласної державної адміністрації утворити комісію із надання фінансової підтримки розвитку галузей садівництва, виноградарства та хмелярства.

 2. Затвердити Положення про комісію із надання фінансової підтримки розвитку галузей садівництва, виноградарства та хмелярства, що додається.

3. Визнати такими, що втратили чинність:

розпорядження голови обласної державної адміністрації від 11 грудня 2017 року № 734 «Про комісію з розгляду заяв та документів, поданих суб’єктами господарювання, вирішення інших питань щодо виплати компенсації за рахунок бюджетних коштів на розвиток садівництва»;

розпорядження голови обласної державної адміністрації від 01 квітня 2019 року № 278 «Про внесення змін у додаток до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 11 грудня 2017 року № 734».

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Ігоря Тимошенка.


Голова адміністрації                                                            Віталій КОВАЛЬ


ЗАТВЕРДЖЕНО Розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації 29.07.2020 № 447

 

ПОЛОЖЕННЯ

про комісію  із надання фінансової підтримки розвитку галузей садівництва, виноградарства та хмелярства

1. Це Положення регулює порядок організації роботи  комісії  із надання фінансової підтримки розвитку галузей садівництва, виноградарства та хмелярства (далі - комісія). Комісія утворюється для надання фінансової підтримки розвитку галузей садівництва, виноградарства та хмелярства.

2. Комісія у своїй діяльності керується Конституцією України, Законом України «Про місцеві державні адміністрації», постановою Кабінету Міністрів України від 15 липня 2005 року № 587 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства», зі змінами, розпорядженнями голови обласної державної адміністрації, а також цим Положенням.

3. Основними завданнями комісії є:

1) розгляд поданих суб’єктами господарювання документів, визначених Порядком використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства (далі – Порядок), затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 15 липня 2005 року
№ 587, зі змінами;

2) визначення попередніх обсягів компенсації відповідно до Порядку;

3) забезпечення надходження до Мінекономіки документів відповідно до Порядку.

4. Персональний склад комісії затверджується наказом директора департаменту агропромислового розвитку Рівненської обласної державної адміністрації.

5. Комісія утворюється у складі не менше п’яти осіб. Очолює комісію директор департаменту агропромислового розвитку Рівненської обласної державної адміністрації. Заступником голови комісії є заступник директора департаменту агропромислового розвитку Рівненської обласної державної адміністрації, секретарем - представник відділу рослинництва та механізації департаменту агропромислового розвитку Рівненської обласної державної адміністрації.

До складу комісії входять фахівці департаменту агропромислового розвитку Рівненської обласної державної адміністрації, а також представники громадських організацій за їх згодою.

6. Голова комісії організовує її роботу, скликає засідання комісії, головує на засіданні, керує діяльністю комісії, розподіляє обов’язки між її членами і несе відповідальність за виконання покладених на комісію функцій. У разі відсутності голови комісії його обов’язки виконує заступник голови комісії. Голова комісії має право, у разі необхідності, залучати до її роботи представників галузевих підприємств, установ, організацій для обґрунтування і роз’яснення технологічних питань.

7. Організація засідань комісії, підготовка матеріалів, ведення діловодства покладається на секретаря комісії. У разі відсутності секретаря комісії з поважних причин голова доручає тимчасово виконувати функції секретаря іншому члену комісії.

8.  Формою роботи комісії є засідання, які проводяться у разі потреби.

9. Засідання комісії вважається правомочним, якщо в ньому бере участь не менше двох третин її членів.

10. Рішення комісії схвалюється простою більшістю голосів її членів, присутніх на засіданні. У разі рівного розподілу голосів вирішальним є голос головуючого на засіданні.

11. Член комісії, який не підтримує пропозиції та рекомендації, прийняті комісією, має право викласти у письмовій формі свою думку, що додається до протоколу засідання.

12. Результати засідання комісії оформляються протоколом, який підписується головою, секретарем та членами комісії.


Директор департаменту

агропромислового розвитку

адміністрації                                                                Надія ПЕРЕХОДЬКО

Дата оприлюднення: 3 серпня 2020 року


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux