від 23 вересня 2020 р. № 552
Київ
Про анулювання дозволу на розміщення зовнішньої реклами поза межами населених пунктів у Рівненській області

На підставі статей 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 16 Закону України «Про рекламу», Законів України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», «Про Перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності», «Про адміністративні послуги», «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», відповідно до заяви товариства з обмеженою відповідальністю «Степанькурорт» (код ЄДРПОУ 38075727) від 17 вересня 2020 року  № 129178 про анулювання дозволу на розміщення зовнішньої реклами поза межами населених пунктів, зареєстрованої в управлінні забезпечення надання адміністративних послуг Рівненської міської ради:

1.Анулювати товариству з обмеженою відповідальністю «Степанькурорт» дозвіл на розміщення зовнішньої реклами поза межами населених пунктів у Рівненській області № 27/20 від 11 серпня 2020 року, виданий відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 11 серпня 2020 року № 479 «Про видачу дозволів на розміщення зовнішньої реклами поза межами населених пунктів у Рівненській області».  2. Департаменту економічного розвитку і торгівлі Рівненської обласної державної адміністрації в установленому порядку повідомити товариство з обмеженою відповідальністю «Степанькурорт», Службу автомобільних доріг у Рівненській області та управління патрульної поліції в Рівненській області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України про анулювання дозволу на розміщення зовнішньої реклами поза межами населених пунктів у Рівненській області для вжиття відповідних заходів в межах компетенції.

3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 11 серпня 2020 року № 479 «Про видачу дозволів на розміщення зовнішньої реклами поза межами населених пунктів у Рівненській області» в частині видачі дозволу на розміщення зовнішньої реклами поза межами населених пунктів у Рівненській області товариству з обмеженою відповідальністю «Степанькурорт».

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Ігоря Тимошенка.Голова адміністрації                                     Віталій КОВАЛЬ


Дата оприлюднення: 25 вересня 2020 року


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux