Обласний центр Рівненщини запроваджує жорсткі карантинні обмеження
опубліковано 23 березня 2020 року о 12:30

Ситуація щодо поширення вірусу СOVID-19 щоденно загострюється. В Україні вже підтверджено 73 випадки, в тому числі і на території сусідніх з Рівненщиною областей: Тернопільської, Житомирської та Волинської.

У зв’язку з цим, сьогодні, 23 березня на оперативному засіданні Рівненської міської комісії з питань ТЕБ та НС прийняті жорсткі рішення.

  • Так, у місті Рівному з четверга, 26 березня, припиняється рух міського громадського транспорту та буде додатково обмежено роботу ЦНАПу.
  • З вівторка, 24 березня, запроваджується заборона на користування дитячими і спортивними майданчиками.
  • Крім того, дітям віком до 14 років перебувати в місті без батьків забороняється.
  • Мешканцям, які пересуваються по місту, чи стоять у черзі до торгових закладів, заборонено наближатися одне до одного ближче, ніж на два метри.
  • Керівникам підприємств усіх форм власності запропоновано відправити максимально можливу кількість працівників у відпустки.

У Рівненській міськраді звертаються до населення міста – якщо ви стали свідком порушення карантинних заходів, або маєте інформацію про людей похилого віку чи хворих, що не можуть самі себе обслуговувати, телефонуйте за наступними номерами: (0362)26-67-68, 63-63-95.