від 10 грудня 2019 р. № 1005
Київ
Про функціональне навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, у навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області у 2020 році

Відповідно до Кодексу цивільного захисту України, Закону України   „Про місцеві державні адміністрації”, постанови Кабінету Міністрів України від 23 жовтня 2013 року № 819 „Про затвердження Порядку проведення навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту”:

1. Затвердити план комплектування навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області з навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, на 2020 рік (далі – План комплектування) згідно з додатком.

2. Головам районних державних адміністрацій, виконавчим  комітетам  рад міст обласного значення, об’єднаним територіальним громадам:

1) розробити та затвердити відповідні плани комплектування на 2020 рік, про що інформувати управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення облдержадміністрації до 27 грудня 2019 року;

2) забезпечити подання навчально-методичному центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області заявок на функціональне навчання у сфері цивільного захисту на 2021 рік до 15 вересня 2020 року.

3. Головам районних державних адміністрацій, виконавчим комітетам  рад міст обласного значення, об’єднаним територіальним громадам, керівникам структурних підрозділів обласної державної адміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, установ, організацій та підприємств  усіх форм власності:

1) забезпечити виконання Плану комплектування;

2) інформувати управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення облдержадміністрації про стан виконання Плану комплектування щокварталу до 10 числа місяця, що настає за звітним періодом.

4. Визнати з 11 січня 2020 року таким, що втратило чинність, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 17 грудня  2018 року № 937 „Про функціональне навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, у навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області у 2019 році”.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.


 

Голова адміністрації                                                                    Віталій КОВАЛЬ


r1005dod.doc


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux