від 12 лютого 2021 р. № 94
Київ
Про затвердження проектів землеустрою та надання земельних ділянок в постійне користування Державній установі «Рівненська академія патрульної поліції»

Розглянувши клопотання Державної установи «Рівненська академія патрульної поліції», відповідно до пункту 7 статті 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 17, 92, 120, 122, 123, 125, 126 Земельного кодексу України, статті 50 Закону України «Про землеустрій»:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування Державній установі «Рівненська академія патрульної поліції» для розміщення та постійної діяльності Національної поліції України, її територіальних органів, підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Національної поліції за рахунок земель запасу промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення державної власності, яка розташована за межами населених пунктів на території Городоцької сільської ради Рівненського району Рівненської області.

2. Надати Державній установі «Рівненська академія патрульної поліції» у постійне користування земельну ділянку площею 5,0888 гектара (кадастровий номер 5624683300:01:005:0176) для розміщення та постійної діяльності Національної поліції України, її територіальних органів, підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Національної поліції, за рахунок земель запасу промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення державної власності, яка розташована за межами населених пунктів на території Городоцької сільської ради Рівненського району Рівненської області.

3. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування Державній установі «Рівненська академія патрульної поліції» для розміщення та постійної діяльності Національної поліції України, її територіальних органів, підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Національної поліції за рахунок земель запасу промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення державної власності, яка розташована за межами населених пунктів на території Городоцької сільської ради Рівненського району Рівненської області.

4. Надати Державній установі «Рівненська академія патрульної поліції» у постійне користування земельну ділянку площею 0,4528 гектара (кадастровий номер 5624683300:01:005:0175) для розміщення та постійної діяльності Національної поліції України, її територіальних органів, підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Національної поліції, за рахунок земель запасу промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення державної власності, яка розташована за межами населених пунктів на території Городоцької сільської ради Рівненського району Рівненської області.

5. Державній установі «Рівненська академія патрульної поліції» оформити право постійного користування земельними ділянками у порядку, встановленому законодавством.

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Ігоря Тимошенка.


 Голова адміністрації                                                                       Віталій КОВАЛЬ

Дата оприлюднення: 16 лютого 021 рокуOutdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux