від 26 червня 2020 р. № 400
Київ
Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування державного значення за температури повітря вище + 28О С

На виконання вимог Законів України «Про дорожній рух», «Про автомобільні дороги», постанови Кабінету Міністрів України від 27 червня 2007 № 879 «Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування» із змінами, з метою збереження дорожнього покриття автомобільних доріг загального користування державного значення у період підвищення температури повітря понад +28О С:


1. Службі автомобільних доріг у Рівненській області спільно з організаціями, що надають послуги з експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування державного значення:


1) забезпечити тимчасове обмеження руху великовагових транспортних засобів фактичною вагою понад 24 тонн та навантаженням на вісь більше ніж 7 тонн в денну пору доби з 10:00 до 22:00 години у період спекотної погоди при температурі повітря вище +28О С, окрім транспортних засобів, що здійснюють перевезення небезпечних, швидкопсувних вантажів, живих тварин і птиці, а також перевезень, пов’язаних із запобіганням або ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій;


2) на автомобільних дорогах загального користування державного значення встановити відповідні заборонні дорожні знаки та інформаційні панно щодо умов руху великовагових транспортних засобів у період підвищення температури повітря, погодивши їх місця розміщення з управлінням патрульної поліції в Рівненській області Департаменту патрульної поліції.


2. Службі автомобільних доріг у Рівненській області з органами місцевої влади та власниками об’єктів дорожнього сервісу, за погодженням з  управлінням патрульної поліції в Рівненській області Департаменту патрульної поліції, Головним управлінням Національної поліції в Рівненській області,  управлінням Укртрансбезпеки у Рівненській області, визначитись з місцями тимчасового відстою транспортних засобів на дорогах загального користування державного значення на період застосування обмежень та вжити заходів щодо приведення їх до належного експлуатаційного стану.


3. Головному управлінню Національної поліції в Рівненській області, управлінню патрульної поліції в Рівненській області Департаменту патрульної поліції, Управлінню Укртрансбезпеки у Рівненській області спільно:


1) здійснювати постійний контроль за дотриманням учасниками дорожнього руху режиму обмежень на автомобільних дорогах загального користування державного значення області;


2) наблизити наряди співробітників патрульної поліції, що задіяні для забезпечення безпеки дорожнього руху, до місць розташування пунктів габаритно-вагового контролю на автомобільних дорогах загального користування державного значення області;


3) розробити та погодити графіки роботи спільних мобільних груп з числа працівників поліції та Укртрансбезпеки з наближенням їх до місць розташування пунктів габаритно-вагового контролю та місць тимчасового відстою транспортних засобів на автомобільних дорогах загального користування державного значення області.


4. Управлінню Укртрансбезпеки у Рівненській області організувати здійснення габаритно-вагового контролю за рухом великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами загального користування державного значення області.


5. Управлінню інформаційної діяльності та комунікації з громадськістю  Рівненської облдержадміністрації спільно із Службою автомобільних доріг у Рівненській області організувати інформування учасників дорожнього руху та інших зацікавлених осіб про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування державного значення області на період підвищення температури повітря із широким висвітленням переліку місць тимчасового відстою транспортних засобів на автомобільних дорогах.


6. Визначити таким, що втратило чинність, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 29 травня 2007 року № 258 «Про обмеження руху транспорту дорогами загального користування при високих температурах повітря».


7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Людмилу Шатковську.Голова адміністрації                                                                   Віталій КОВАЛЬ


Дата оприлюднення: 26 червня 2020 року


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux