від 22 травня 2020 р. № 305
Київ
Про внесення зміни до договору оренди землі

Розглянувши клопотання товариства з обмеженою відповідальністю «Теплоенерго Сервіс», відповідно до пункту 7 статті 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 17, 93, 122, 134 Земельного кодексу України, статей 4, 5, 30 Закону України «Про оренду землі»:

1. Внести зміну до договору оренди землі від 18 липня 2019 року, який зареєстрований в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно 23 липня 2019 року за № 32556320, на земельну ділянку площею 20,0000 гектара, кадастровий номер 5623483900:04:036:0061, яка розташована за межами населених пунктів на території Малолюбашанської сільської ради Костопільського району, наданої в оренду товариству з обмеженою відповідальністю «Теплоенерго Сервіс» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій, за рахунок земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення державної власності, у частині розміру орендної плати.

2. Доручити Костопільській районній державній адміністрації в установленому порядку укласти від імені Рівненської обласної державної адміністрації із товариством з обмеженою відповідальністю «Теплоенерго Сервіс» додаткову угоду до договору оренди землі від 18 липня 2019 року, встановивши річну орендну плату у розмірі 1,5 відсотка нормативної грошової оцінки земельної ділянки до моменту введення в експлуатацію об’єктів енергетики, але не більше ніж на два роки з моменту набрання чинності договором оренди вищезазначеної земельної ділянки.

3. Товариству з обмеженою відповідальністю «Теплоенерго Сервіс» здійснити державну реєстрацію права оренди земельної ділянки у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

4. Костопільській районній державній адміністрації про хід виконання розпорядження інформувати обласну державну адміністрацію до 05 червня 2020 року.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника  голови обласної державної адміністрації Ігоря Тимошенка.Голова адміністрації                                                                        Віталій КОВАЛЬ


Дата оприлюднення: 27 травня 2020 рокуOutdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux