від 05 серпня 2020 р. № 461
Київ
Про виділення лісової ділянки у довгострокове тимчасове користування суб’єкту господарювання

Відповідно до статей 13, 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статей 18, 67, 74 Лісового кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 23 травня 2007 року № 761 "Про врегулювання питань щодо спеціального використання лісових ресурсів", розпорядження голови Рівненської облдержадміністрації від 09 жовтня 2014 року № 482 "Про виділення лісових ділянок у довгострокове тимчасове користування" (зі змінами), рішення Рівненської обласної ради від 23 грудня 2016 року № 441 "Про встановлення ставок рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів",  враховуючи лист Державного агентства лісових ресурсів України від 05 вересня 2019 року № 02-33/7042-19 та протокол засідання робочої групи з опрацювання документів щодо виділення лісових ділянок у довгострокове тимчасове користування від 20 травня 2020 року № 16:


1. Виділити лісову ділянку у довгострокове тимчасове користування з метою використання корисних властивостей лісів суб’єкту господарювання:

         

приватному підприємству  "БЕРЕГ" (Рівненська область, Демидівський район, с. Хрінники, вулиця Зарічна, будинок 37, ідентифікаційний код 42255663) лісову ділянку на території державного підприємства "Млинівське лісове господарство" у 23 кварталі (виділ 4) Дублянського лісництва площею 1,9 гектара (VI категорія) для використання в рекреаційних цілях на термін 20 років.


2. Зобов'язати суб’єкта підприємницької діяльності протягом одного місяця укласти з постійним лісокористувачем договір довгострокового тимчасового користування лісами та приступити до використання лісової ділянки після підписання договору і встановлення меж на місцевості.


3. Рекомендувати Демидівській селищній раді Демидівського району забезпечити в установленому порядку спрямування не менш як 50 відсотків коштів від плати за довгострокове тимчасове користування лісами для фінансування заходів щодо виконання діючих регіональних програм із забезпечення збалансованого розвитку лісового господарства, спрямованих на посилення екологічних, соціальних та економічних функцій лісів у Рівненській  області.


4. Управлінню інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації забезпечити оприлюднення цього розпорядження в установленому порядку.


5. Рівненському обласному управлінню лісового та мисливського господарства інформацію про хід виконання цього розпорядження подати облдержадміністрації до 01 жовтня 2020 року.


6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови обласної державної адміністрації Сергія Подоліна.
Голова адміністрації                                   Віталій КОВАЛЬ

Дата оприлюднення: 11 серпня 2020 року


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux