від 22 листопада 2019 р. № 958
Київ
Про розподіл додаткової дотації на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров'я на 2020 рік

Відповідно до статті 18 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, статті  1036   Бюджетного кодексу України, Закону України „Про Державний бюджет України на 2020 рік”, прийнятого Верховною Радою України 14 листопада 2019 року у другому читанні та в цілому:

1. Затвердити розподіл додаткової дотації на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я на 2020 рік у сумі 344 400,2 тис. гривень (додаток 1) в такому порядку:

45 відсотків – для обласного бюджету;

55 відсотків – для бюджетів міст обласного значення, районних бюджетів, бюджетів об’єднаних територіальних громад.

2. Розподілити обсяг додаткової дотації обласному бюджету між головними розпорядниками коштів обласного бюджету – управлінням освіти і науки обласної державної адміністрації, управлінням охорони здоров’я обласної державної адміністрації.

3. Здійснити розподіл додаткової дотації між бюджетами міст обласного значення, районними бюджетами та бюджетами об’єднаних територіальних громад за такими параметрами і показниками (додаток 2):

10 відсотків обсягу - пропорційно до питомої ваги кількості наявного населення області станом на 01 січня року, що передує плановому;

40 відсотків обсягу - пропорційно до питомої ваги приведеного індексу відносної податкоспроможності зведеного бюджету області;

50 відсотків обсягу – пропорційно до питомої ваги кількості учнів закладів загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти станом на 01 січня року, що передує плановому.

4. Головним розпорядникам коштів обласного бюджету, районним державним адміністраціям, виконавчим комітетам рад міст обласного значення, міським, селищним та сільським радам об’єднаних територіальних громад забезпечити спрямування додаткової дотації на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я на:        

видатки закладів освіти, визначених у частині першій статті 1032 Бюджетного кодексу України (крім видатків на оплату праці з нарахуваннями педагогічних працівників закладів освіти, визначених пунктами 1 - 4 частини першої статті 1032 Бюджетного кодексу України, а також закладів освіти, визначених пунктами 5 і 6 частини першої статті 1032 Бюджетного кодексу України, в частині здобуття повної загальної середньої освіти);

видатки закладів охорони здоров’я, визначені у пункті 3 частини першої статті 89 та у пункті 3 частини першої статті 90 Бюджетного кодексу України, на оплату комунальних послуг та енергоносіїв.

5. Департаменту фінансів обласної державної адміністрації розподіл коштів додаткової дотації на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я між обласним бюджетом,  бюджетами міст обласного значення, районними бюджетами та бюджетами об’єднаних територіальних громад включити до проєкту рішення про обласний бюджет Рівненської області на 2020 рік.

         6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.


958dod.zip

Голова  адміністрації                                                               Віталій КОВАЛЬ
Дата оприлюднення: 28 листопада 2019 року


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux