від 12 квітня 2021 р. № 259
Київ
Про проведення земельних торгів у формі аукціону з продажу права оренди земельної ділянки водного фонду на території Острожецької сільської ради Дубенського району

Відповідно до пункту 7 статті 13 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, статей 17, 59, 93, 122, 135 – 139, 186  Земельного кодексу України, статей 51, 85 Водного кодексу України, Закону України „Про оренду землі”:

1. Продати на земельних торгах (аукціоні) строком на 10 років право оренди земельної ділянки водного фонду державної власності площею 2,3924 гектара (кадастровий номер 5623885200:04:006:0001), для рибогосподарських потреб, за межами населених пунктів на території Острожецької сільської ради Дубенського району Рівненської області.

 2. Встановити стартовий річний розмір орендної плати за користування земельною ділянкою в розмірі 5 відсотків нормативної грошової оцінки.

 3. Встановити значення кроку торгів у розмірі 0,5 відсотка стартової плати за користування земельною ділянкою.

 4. Юридичному відділу апарату Рівненської облдержадміністрації здійснити державну реєстрацію права держави у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

 5. Після здійснення реєстрації права держави продати право оренди на земельну ділянку водного фонду державної власності для рибогосподарських потреб на земельних торгах.

6. Компенсацію видатків та оплати вартості послуг з підготовки та проведення торгів здійснити за рахунок коштів переможця аукціону (покупця) після проведення торгів.

7. За результатами проведення земельних торгів укласти договір оренди водного об’єкта з переможцем торгів.

 8. Доручити Дубенській районній державній адміністрації здійснити передачу водного об’єкта площею 1,3329 гектара, у комплексі із земельною ділянкою, за межами населених пунктів на території Острожецької сільської ради Дубенського району Рівненської області переможцю аукціону (покупцю), уклавши в установленому порядку від імені Рівненської обласної державної адміністрації відповідний акт приймання-передачі.

9. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Ігоря Тимошенка.
Голова адміністрації            Віталій КОВАЛЬ

Дата оприлюднення: 15 квітня 2021 року


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux