від 19 грудня 2019 р. № 1036
Київ
Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки

Розглянувши клопотання громадянина Ластавчука Василя, відповідно до пункту 7 статті 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»,  статей 17, 122, 127, 128 Земельного кодексу України, статті 15 Закону України «Про оцінку земель»:

1. Провести експертну грошову оцінку земельної ділянки площею  0,1394 гектара (кадастровий номер 5623486900:07:001:0293), що перебуває у категорії земель промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, за межами населених пунктів на території Підлужненської сільської ради Костопільського району, з метою продажу її у власність громадянину Ластавчуку Василю Дем’яновичу.

2. Доручити  Костопільській  районній  державній  адміністрації  в установленому порядку укласти договір про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки із суб’єктом господарювання, який є суб’єктом оціночної діяльності у сфері оцінки земель відповідно до закону.

3.  Взяти до відома, що передача у власність земельної ділянки можлива з урахуванням вимог статті 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

4. Костопільській районній державній адміністрації про хід виконання розпорядження інформувати обласну державну адміністрацію до 10 березня   2020 року.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника  голови обласної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.


Голова адміністрації                                        Віталій КОВАЛЬ