від 01 вересня 2020 р. № 86-к
Київ
Про призначення Коржевського Петра

Відповідно до статей 6, 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації",  Закону України "Про державну службу",   Закону України від 13 квітня 2020 року № 553-IX "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік",  від 13 травня 2020 року № 591-ІХ "Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо додаткової підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)", постанови Кабінету Міністрів України  від 22 квітня 2020 року  № 290 "Деякі питання призначення на посади державної служби на період дії карантину, установленого з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2", розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації від 14 серпня 2020 року № 80-к "Про укладення контракту про проходження державної служби на період дії карантину", Контракту від 01  вересня 2020 року № 1/2020 про проходження державної служби на період дії карантину, установленого з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, укладеного з Коржевським Петром Миколайовичем (далі – Контракт), листа Міністерства освіти і науки України від 20 серпня  2020 року № 1/11-5632, з урахуванням довідки про результати спеціальної перевірки  та згідно поданої заяви:

1. Призначити КОРЖЕВСЬКОГО Петра з 02 вересня 2020 року на посаду начальника управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації на умовах контракту на період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення суб’єктом призначення переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства з посадовим окладом згідно зі штатним розписом. Граничний строк перебування Коржевського Петра на зазначеній посаді державної служби не більше двох місяців після відміни карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

2. Відповідно до Контракту Коржевському Петру виконувати обов’язки, визначені у Положенні про управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації, посадовій інструкції начальника управління освіти і науки обласної державної адміністрації, та визначені головою Рівненської обласної державної адміністрації завдання із ключовими показниками результативності ефективності та якості, відповідно до визначених строків.

3. Взяти до відома, що Коржевському Петру присвоєно четвертий ранг державного службовця в межах посад державної служби категорії "Б".

4. Відділу кадрової роботи апарату Рівненської обласної державної адміністрації оприлюднити інформацію про прийняте рішення за результатами добору щодо призначення на вакантну посаду шляхом укладення контракту на Єдиному порталі вакансій державної служби протягом одного робочого дня після підписання цього розпорядження.

5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.


Голова адміністрації                                            Віталій КОВАЛЬ


Дата оприлюднення: 2 вересня 2020 року


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux