Про припинення права постійного користування земельною ділянкою Кузнецовському МВ УМВС України в Рівненській області та надання в постійне користування земельної ділянки Головному управлінню Національної поліції в Рівненській області

від 05 серпня 2020 р. № 471
Київ
Про припинення права постійного користування земельною ділянкою Кузнецовському МВ УМВС України в Рівненській області...

Розглянувши клопотання Головного управління Національної поліції в Рівненській області, відповідно до пункту 7 статті 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 17, 92, 122, 123, 125, 126 Земельного кодексу України, статті 50 Закону України «Про землеустрій»:


1. Припинити Кузнецовському МВ УМВС України в Рівненській області  право постійного користування земельною ділянкою площею 0,7932 гектара (кадастровий  номер 5610700000:01:010:0028), яка розташована на території м. Вараш, вул. Правика, 5.


2. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни її цільового призначення Головному управлінню Національної поліції в Рівненській області для розміщення та постійної діяльності Національної поліції України, її територіальних органів, підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Національної поліції, за рахунок земельної ділянки Кузнецовського МВ УМВС України в Рівненській області для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого  самоврядування в м. Вараш, вул. Правика, 5, Володимирецького району Рівненської області.


3. Надати Головному управлінню Національної поліції в Рівненській області у постійне користування із земель державної власності земельну ділянку площею 0,7932 гектара (кадастровий номер 5610700000:01:010:0028), для розміщення та постійної діяльності Національної поліції України, її територіальних органів, підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Національної поліції, на території м. Вараш, вул. Правика, 5.


4. Головному управлінню Національної поліції в Рівненській області оформити право постійного користування земельною ділянкою у порядку, встановленому законодавством.


5. Виконавчому комітету Вараської міської ради про хід виконання розпорядження інформувати обласну державну адміністрацію до 25 листопада 2020 року.


6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника  голови обласної державної адміністрації Ігоря Тимошенка.Голова адміністрації                                   Віталій КОВАЛЬ


Дата оприлюднення: 7 серпня 2020 року


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux