від 09 грудня 2021 р. № 895
Київ
Про порядок розподілу додаткової дотації з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров'я на 2022 рік

Відповідно до статті 18 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, статті 1036 Бюджетного кодексу України, у зв’язку
з прийняттям 02 грудня 2021 року Верховною Радою України в другому читанні та в цілому Закону України „Про Державний бюджет України на 2022 рік” (реєстраційний № 6000 від 15 вересня 2021 року):

1. Здійснити розподіл додаткової дотації з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я на 2022 рік у сумі 127 130,9 тис. гривень (додаток) в такому порядку:

розподілити додаткову дотацію з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я на 2022 рік між головними розпорядниками коштів обласного бюджету – департаментом освіти і науки обласної державної адміністрації та департаментом цивільного захисту
та охорони здоров’я населення обласної державної адміністрації, пропорційно до обрахованої потреби зазначених розпорядників на здійснення відповідних видатків.


2. Головним розпорядникам коштів обласного бюджету забезпечити спрямування додаткової дотації з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я на:

видатки закладів освіти, визначені у частині першій статті 1032 Бюджетного кодексу України (крім видатків на оплату праці з нарахуваннями педагогічних працівників закладів освіти, визначених пунктами 1 - 4 частини першої статті 1032 Бюджетного кодексу України, а також закладів освіти, визначених пунктами 5 і 6 частини першої статті 1032 Бюджетного кодексу України, в частині здобуття повної загальної середньої освіти);

видатки закладів охорони здоров’я, визначені у пункті 3 частини першої статті 90 Бюджетного кодексу України, на оплату комунальних послуг та енергоносіїв.

3. Департаменту фінансів обласної державної адміністрації розподіл коштів додаткової дотації з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я включити до проєкту рішення про обласний бюджет Рівненської області на 2022 рік.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови обласної державної адміністрації Сергія Подоліна.
Голова адміністрації Віталій КОВАЛЬ

r895dod.xls

Дата оприлюднення: 14 грудня 2021 рокуOutdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux