від 08 січня 2020 р. № 2
Київ
Про план основних заходів цивільного захисту Рівненської області на 2020 рік

Відповідно до статей 6, 27, 28 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", Кодексу цивільного захисту України, розпорядження Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2019 року № 1316-р "Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту на 2020 рік", з метою подальшого вдосконалення підготовки і забезпечення готовності органів управління та сил територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Рівненської області та її ланок до виконання завдань і дій за призначенням в мирний час та в умовах особливого періоду, зниження ризиків виникнення надзвичайних ситуацій та підвищення рівня захисту населення і територій:

1.  Затвердити план основних заходів цивільного захисту Рівненської області на 2020 рік (далі – план заходів) згідно з додатком.

2. Головам районних державних адміністрацій та виконавчим комітетам рад міст обласного значення до 17 січня 2020 року розробити на основі плану заходів місцеві плани основних заходів цивільного захисту на 2020 рік.

3. Головам районних державних адміністрацій, виконавчим комітетам рад міст обласного значення, об'єднаним територіальним громадам, керівникам структурних підрозділів обласної державної адміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, територіальних спеціалізованих служб цивільного захисту області:

1) організувати і забезпечити виконання обласного та відповідних місцевих планів заходів;

2) організувати здійснення постійного контролю за станом впровадження заходів цивільного захисту на відповідному рівні, передбачивши при цьому періодичні заслуховування відповідальних за виконання заходів, розгляд результатів діяльності суб'єктів забезпечення цивільного захисту;

3) забезпечити подання управлінню з питань надзвичайних ситуацій
та цивільного захисту населення облдержадміністрації інформації про хід виконання плану заходів у першому півріччі – до 25 червня 2020 року, за рік – до 25 січня 2021 року.

4.  Управлінню з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення облдержадміністрації:

здійснити контроль за виконанням плану заходів;

узагальнену інформацію про хід виконання плану заходів подати обласній державній адміністрації до 10 липня 2020 року та 10 лютого 2021 року.

5.  Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 28 січня 2019 року № 44 "Про план основних заходів цивільного захисту Рівненської області на 2019 рік".

6.  Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.r2dod.doc


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux