від 28 квітня 2021 р. № 322
Київ
Про підсумки опалювального сезону 2020 - 2021 року та підготовку об’єктів житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2021 - 2022 року

Відповідно до Законів України „Про місцеві державні адміністрації”, „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про теплопостачання”, „Про житлово-комунальні послуги”, з метою забезпечення стабільного функціонування господарського комплексу області в осінньо-зимовий період 2021 - 2022 року:

1. Визнати стан проходження опалювального сезону 2020 - 2021 року задовільним.

2. Районним державним адміністраціям, виконавчим комітетам сільських, селищних, міських рад територіальних громад, структурним підрозділам облдержадміністрації, підприємствам та організаціям забезпечити:

комплексну підготовку закладів освіти, охорони здоров’я та соціально-культурного призначення із підключенням їх до джерел теплопостачання тільки за наявності паспортів та актів готовності об’єктів, ліквідації заборгованості за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги до 01 вересня 2021 року;

розроблення та затвердження планів заходів щодо підготовки житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2021 - 2022 року та їх повне виконання до 01 жовтня 2021 року;

вжиття постійних вичерпних заходів щодо стовідсоткових розрахунків за житлово-комунальні послуги та спожиті енергоносії.

3. Районним державним адміністраціям, виконавчим комітетам сільських, селищних, міських рад територіальних громад взяти під особистий контроль:

забезпечення у 2021 році стовідсоткового обліку теплової енергії та води в житлових будинках та бюджетних установах з централізованим теплопостачанням і водопостачанням. Про виконання інформувати до 01 вересня 2021 року;

проведення аналізу діючих тарифів на житлово-комунальні послуги та вжиття заходів щодо їх встановлення в економічно обґрунтованому розмірі з включенням інвестиційної складової (витрат на відшкодування інвестиційних ресурсів, залучених за інвестиційними програмами); у разі встановлення органом місцевого самоврядування тарифів на житлово-комунальні послуги, що є нижчими від розміру економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво, забезпечити відшкодування з відповідного місцевого бюджету виконавцям/виробникам різниці між затвердженим розміром цін/тарифів та економічно обґрунтованими витратами на виробництво цих послуг. Інформацію щодо діючих тарифів на житлово-комунальні послуги подавати департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та енергоефективності облдержадміністрації до 05 числа щомісяця, а щодо нових тарифів – у разі їх встановлення.

4. Рекомендувати органам місцевого самоврядування в планах підготовки об’єктів комунальної теплоенергетики та водопровідно-каналізаційного господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2021 - 2022 року на виконання підготовчих та ремонтних робіт передбачити збільшення обсягів фінансування з місцевого бюджету не менше ніж 10 відсотків від суми бюджету.

5. Органам місцевого самоврядування спільно з теплопостачальними підприємствами та підприємствам водопровідно-каналізаційного господарства області – ліцензіатам обласної державної адміністрації до 01 вересня 2021 року провести ремонт та заміну ветхих і аварійних мереж теплопостачання, водопостачання та водовідведення з метою зменшення втрат в мережах. Про виконання інформувати до 15 вересня 2021 року.

6. Районним державним адміністраціям, виконавчим комітетам сільських, селищних, міських рад територіальних громад до 01 жовтня 2021 року створити оперативно-диспетчерські служби із цілодобовим режимом роботи.

7. Провести в період серпня – вересня 2021 року обласний огляд готовності населених пунктів до осінньо-зимового періоду 2021 – 2022 року відповідно до графіка, загального звіту, переліку питань та критеріїв оцінок для перевірки, затверджених заступником голови облдержадміністрації.

Підсумки огляду готовності населених пунктів відображати у письмових довідках, затверджених керівниками робочих груп, з подальшим поданням департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та енергоефективності облдержадміністрації для узагальнення та інформування обласної державної адміністрації.

8. Затвердити:

заходи щодо підготовки господарського комплексу області до роботи в осінньо-зимовий період 2021 – 2022 року згідно з додатком 1, за згодою керівників підприємств: ПрАТ „Рівнеобленерго”, АТ „Рівнегаз”, Бібрського лінійного виробничого управління магістральних газопроводів ТОВ „Оператор газотранспортної системи України” (в частині Рівненської області);

склад штабу з підготовки господарського комплексу області до роботи в осінньо-зимовий період 2021 – 2022 року згідно з додатком 2.

9. Виконавцям інформацію про хід виконання розпорядження подавати департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та енергоефективності облдержадміністрації у встановлені цим розпорядженням терміни на електронну адресу: teplo-gujkg@rv.gov.ua.

10. Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та енергоефективності облдержадміністрації до 25 жовтня 2021 року подати облдержадміністрації узагальнену інформацію про виконання цього розпорядження.

11. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Людмилу Шатковську.


Голова адміністрації                                                                  Віталій КОВАЛЬ

r322dod1.doc

r322dod2.doc

Дата оприлюднення: 29 квітня 2021 року


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux