Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Стратегії національно-патріотичного виховання, затвердженої Указом Президента України від 18 травня 2019 року № 286/2019, Указів Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» (зі змінами), від 24 лютого 2022 року № 68/2022 «Про утворення військових адміністрацій», Положення про Всеукраїнську дитячо-юнацьку військово-патріотичну гру «Сокіл» («Джура»), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2018 року № 845 «Деякі питання дитячо-юнацького військово-патріотичного виховання», наказів Міністерства освіти і науки України від 23 жовтня 2023 року № 1278 «Про проведення у 2023/2024 навчальному році Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), від 06 червня 2022 року № 527 «Про деякі питання національно-патріотичного виховання в закладах освіти України та визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства освіти і науки України від 16.06.2015 № 641», Обласної цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання в Рівненській області на 2021 - 2025 роки, схваленої розпорядженням голови Рівненської обласної державної адміністрації від 13 травня 2021 року № 365 та затвердженої рішенням Рівненської обласної ради від 02 червня 2021 року № 154, з метою національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді:
1. Департаменту освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації забезпечити проведення ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») (далі – гра) в офлайн-форматі або з використанням онлайн-платформ та дистанційних технологій (у разі неможливості проведення гри в офлайн-форматі) у червні 2024 року та участь команд-переможців (призерів) у ІІІ (Всеукраїнському) етапі гри «Сокіл» («Джура»).
2. Штабу з організації проведення ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у Рівненській області, утвореному розпорядженням голови Рівненської обласної державної адміністрації від 04 червня 2021 року № 436 (зі змінами):
1) проводити засідання у разі потреби;
2) сформувати організаційний комітет з проведення ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у 2024 році.
3. Рекомендувати виконавчим комітетам міських, селищних, сільських рад територіальних громад забезпечити:
1) організацію та проведення до 15 травня 2024 року І (міського, селищного, сільського) етапу гри в офлайн-форматі або з використанням онлайн-платформ та дистанційних технологій (у разі неможливості проведення гри в офлайн-форматі);
2) участь команд-переможниць І (міського, селищного, сільського) етапу у ІІ (обласному) етапі гри;
3) дотримання законодавства України про введення воєнного стану під час проведення гри.
4. Департаменту цивільного захисту та охорони здоров’я населення Рівненської обласної державної адміністрації забезпечити чергування медичних працівників під час проведення ІІ (обласного) етапу гри.
5. Рекомендувати:
Головному управлінню Національної поліції в Рівненській області забезпечити охорону громадського порядку в місцях проведення змагань І (міського, селищного, сільського) та ІІ (обласного) етапів гри;
Головному управлінню Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Рівненській області провести протипожежні заходи та профілактичну роботу щодо дотримання правил безпеки в місцях проведення змагань
І (міського, селищного, сільського) та ІІ (обласного) етапів гри;
Північно-Західному міжрегіональному управлінню лісового та мисливського господарства сприяти проведенню І (міського, селищного, сільського) та ІІ (обласного) етапів гри.
6. Департаменту цифрової трансформації та суспільних комунікацій Рівненської обласної державної адміністрації забезпечити висвітлення проведення ІІ (обласного) етапу гри у засобах масової інформації.
7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.
В.о. голови обласної державної
адміністрації – начальника обласної
військової адміністрації Сергій ПОДОЛІН