від 26 серпня 2020 р. № 501
Київ
Про підготовку лота для продажу права оренди земельної ділянки на території Морозівської сільської ради Корецького району на земельних торгах

Розглянувши лист Корецької районної державної адміністрації, відповідно до пункту 7 статті 13 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, статей 17, 122, 123, 124, 127, 134 – 139 Земельного кодексу України та статті 22 Закону України „Про землеустрій”:


1. Включити до переліку земельних ділянок, права оренди на які виставляються на земельні торги окремими лотами, земельну ділянку державної власності орієнтовною площею 54,0000 гектара, терміном на 49 років, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, яка розташована на території Морозівської сільської ради Корецького району Рівненської області.


2. Надати дозвіл на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення державної власності орієнтовною площею 54,0000 гектара, терміном на 49 років, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, яка розташована на території Морозівської сільської ради Корецького району Рівненської області, для продажу права оренди на земельних торгах.


3. Провести добровільну державну експертизу проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у встановленому законодавством порядку.


4. Корецькій районній державній адміністрації:

у встановленому законодавством порядку визначити виконавця земельних торгів;

укласти договір з виконавцем земельних торгів про підготовку лота до продажу права оренди на земельну ділянку на земельних торгах за рахунок виконавця земельних торгів з наступним відшкодуванням витрат за рахунок коштів, що сплачуються покупцем лота;

про хід виконання розпорядження інформувати облдержадміністрацію до 30 жовтня 2020 року.


5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови  обласної державної адміністрації  Ігоря Тимошенка.
Голова адміністрації                                                                        Віталій КОВАЛЬ

Дата оприлюднення: 1 вересня 2020 року


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux