від 14 лютого 2020 р. № 84
Київ
Про підготовку лота для продажу права оренди на земельних торгах

Розглянувши заяву фізичної особи – підприємця Борболя Олександра, відповідно до пункту 7 статті 13 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, статей 122, 123, 134 – 138 Земельного кодексу України, статті 51 Водного кодексу України:

 1. Включити до переліку земельних ділянок, права оренди на які виставляються на земельні торги окремими лотами, земельну ділянку земель водного фонду державної власності орієнтовною площею 13,2900 гектара, терміном на 30 років, для рибогосподарських потреб, розташовану за межами населених пунктів на території Красносільської сільської ради Гощанського району Рівненської області.

2. Надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) орієнтовною площею 13,2900 гектара, для рибогосподарських потреб, розташованої за межами населених пунктів на території Красносільської сільської ради Гощанського району Рівненської області, для продажу права оренди на земельних торгах.

3. Доручити департаменту екології та природних ресурсів Рівненської обласної державної адміністрації:

у встановленому законодавством порядку визначити виконавця земельних торгів;

укласти договір з виконавцем земельних торгів про підготовку лота до продажу права оренди на земельну ділянку на земельних торгах за рахунок виконавця земельних торгів з наступним відшкодуванням витрат за рахунок коштів, що сплачуються покупцем лота.

4. Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації про хід виконання розпорядження інформувати облдержадміністрацію до 31 березня 2020 року.

  

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови  обласної державної адміністрації  Ігоря Тимошенка.


Голова адміністрації                                       Віталій КОВАЛЬ