від 16 січня 2021 р. № 31
Київ
Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю „Спектр - ТV” земельної ділянки в оренду

Розглянувши клопотання товариства з обмеженою відповідальністю „Спектр - ТV”, відповідно до пункту 7 статті 13 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, статей 4, 16 Закону України „Про оренду землі”, статті 50 Закону України „Про землеустрій”, статей 17, 93, 122, 123, 124, 134 Земельного кодексу України:

Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду строком на 49 (сорок дев'ять) років товариству з обмеженою відповідальністю „Спектр - ТV” для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд  будівельних  організацій  та  підприємств (11.03), на території Богдашівської сільської ради Здолбунівського району Рівненської області.

Передати в оренду строком на 49 років товариству з  обмеженою відповідальністю „Спектр - ТV” земельну ділянку площею 0,1700 гектара (кадастровий номер 5622680600:04:001:0135) для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних  організацій  та  підприємств за рахунок земель запасу промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення державної власності, за межами населених пунктів на території Здолбунівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

3. Доручити Рівненській районній державній адміністрації в установленому порядку укласти від імені Рівненської обласної державної адміністрації із товариством з обмеженою відповідальністю „Спектр - ТV” договір оренди землі, встановивши річну орендну плату в розмірі 3 відсотків нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

4. Товариству з обмеженою відповідальністю „Спектр - ТV” здійснити державну реєстрацію права оренди земельної ділянки у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

5. Рівненській районній державній адміністрації про хід виконання розпорядження інформувати обласну державну адміністрацію до 15 квітня  2021 року.

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника  голови обласної державної адміністрації Ігоря Тимошенка.


Голова адміністрації                                                                        Віталій КОВАЛЬ

Дата оприлюднення: 20 січня 2021 року


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux