від 05 лютого 2020 р. № 43
Київ
Про обласний план заходів із вшанування пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 20 листопада 2019 року № 1096-р «Про затвердження комплексного плану заходів із належного вшанування пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України», з метою гідного вшанування пам’яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, увічнення їх героїзму, зміцнення патріотичного духу у суспільстві:

1. Затвердити обласний план заходів із вшанування пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України (далі – план заходів), згідно з додатком.

2. Виконавцям:

забезпечити проведення заходів у межах видатків, передбачених на реалізацію відповідних програм;

інформувати управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації про хід виконання плану заходів щороку до 31 серпня.

3. Управлінню інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації узагальнену інформацію про виконання плану заходів подавати обласній державній адміністрації щороку до 05 вересня.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Сергія Гемберга.Голова адміністрації                                                     Віталій КОВАЛЬ


Додаток

до розпорядження голови

облдержадміністрації

05.02.2020 № 43


 

ОБЛАСНИЙ ПЛАН ЗАХОДІВ

із вшанування пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

 

1. Вживати необхідних заходів щодо упорядкування та підтримання у належному стані пам’ятників, пам’ятних знаків, секторів військових поховань, місць поховань захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.Райдержадміністрації, виконавчі комітети рад міст обласного
значення, об’єднані територіальні громади, департамент житлово-комунального господарства, енергетики та енергоефективності облдержадміністрації.

Щороку до 29 серпня.

2. Звертатися до релігійних організацій із пропозицією проводити
панахиди за захисниками України, які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.Управління культури і туризму облдержадміністрації.


Щороку до 29 серпня.

3. Забезпечувати проведення в населених пунктах області заходів щодо вшанування пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, за участю представників місцевих органів державної влади, органів місцевого самоврядування, учасників заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації, представників духовенства, громадськості.Райдержадміністрації, виконавчі комітети рад міст обласного значення, об’єднані територіальні громади,  управління культури і туризму облдержадміністрації, управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.


Щороку 29 серпня.

4. Проводити урочисті покладання квітів до пам’ятників, меморіальних знаків, місць поховань захисників України та урочисті збори за участю ветеранів війни, членів сімей загиблих захисників України, громадськості.Райдержадміністрації, виконавчі комітети рад міст обласного значення, об’єднані територіальні громади,  управління культури і туризму облдержадміністрації, управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.


Щороку 28 – 29 серпня.

5. Оголошувати 29 серпня о 10-й годині хвилину мовчання на вшанування пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.Райдержадміністрації, виконавчі комітети рад міст обласного значення, об’єднані територіальні громади.


Щороку 29 серпня.

6. Організовувати зустрічі та розглядати звернення членів сімей загиблих (померлих) учасників АТО/ООС, а також сприяти реалізації ініціатив громадськості з метою виявлення проблемних питань їх соціального забезпечення та вжиття заходів для вирішення.Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконавчі комітети рад міст обласного значення, об’єднані територіальні громади.


Постійно.

7. Організовувати поїздки ветеранів війни, членів їх сімей з відвідуванням військових поховань захисників України та з нагоди річниць визволення міст на Сході України.Райдержадміністрації, виконавчі комітети рад міст обласного значення, об’єднані територіальні громади, департамент соціального захисту населення облдержадміністрації.


Постійно.


8. Організовувати у закладах освіти, у тому числі військових, закладах культури тематичні виставки, перегляди фільмів, інші тематичні заходи, присвячені вшануванню пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.Управління освіти і науки облдержадміністрації, управління культури і туризму облдержадміністрації, управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації, відділ взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконавчі комітети рад міст обласного значення, об’єднані територіальні громади.


Постійно.

9. Забезпечити у місцях проведення заходів із вшанування пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, охорону громадського порядку, медичне супроводження учасників заходів та належний санітарно-епідеміологічний нагляд.Головне управління Національної поліції  в Рівненській області, управління охорони здоров’я облдержадміністрації, Державна установа «Рівненський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України».


Щороку 29 серпня.
10. Сприяти широкому висвітленню у засобах масової інформації заходів із вшанування пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконавчі комітети рад міст обласного значення, об’єднані територіальні громади.


Щороку у серпні.В.о. начальника управління 

інформаційної діяльності та комунікацій 

з громадськістю адміністрації

 

                       

Олександр КОРОЛЬЧУК                

                            
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux