1. За багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у розвиток науки і національної освіти, високу професійну майстерність та з нагоди Дня науки
Нагородити Почесною грамотою обласної державної адміністрації:
БОРЖЕЦЬКУ Наталію Леонідівну |
- |
кандидата юридичних наук, старшого викладача кафедри кримінально-правових дисциплін Національного університету "Острозька академія" |
ГРИЦАЙ Наталію Богданівну |
- |
доктора педагогічних наук, професора кафедри біології та здоров’я людини Рівненського державного гуманітарного університету |
ГРУБУ Тамілу Леонідівну |
- |
доктора педагогічних наук, доцента, професора кафедри української мови та літератури, декана історико-філологічного факультету приватного вищого навчального закладу "Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука" |
ДЕМ’ЯНЧУКА Віталія Анатолійовича |
- |
доктора юридичних наук, доцента, професора кафедри кримінального права і правосуддя, першого проректора приватного вищого навчального закладу "Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука" |
КОВШУН Наталію Едуардівну |
- |
доктора економічних наук, доцента, директора навчально-наукового інституту економіки та менеджменту Національного університету водного господарства та природокористування |
МАРТИНОВА Сергія Юрійовича |
- |
доктора технічних наук, доцента, завідувача кафедри водопостачання, водовідведення та бурової справи навчально-наукового інституту будівництва та архітектури Національного університету водного господарства та природокористування |
СТОЛЯР Зою Володимирівну |
- |
старшого викладача кафедри української мови і літератури Національного університету "Острозька академія" |
ТРАЧА Володимира Мирославовича |
- |
доктора технічних наук, професора, завідувача кафедри мостів і тунелів, опору матеріалів і будівельної механіки навчально-наукового інституту будівництва та архітектури Національного університету водного господарства та природокористування |
2. Рекомендувати керівництву трудових колективів, які порушили клопотання про відзначення, вирішити питання матеріального стимулювання нагороджених згідно з Положенням про Почесну грамоту обласної державної адміністрації.
Голова адміністрації Віталій КОВАЛЬ