від 13 лютого 2020 р. № 70
Київ
Про надання згоди на відновлення меж земельної ділянки

Розглянувши клопотання товариства з обмеженою відповідальністю - підприємства „Пластик – С”, відповідно до пункту 7 статті 13 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, статей 17, 92, 122 Земельного кодексу України, статей 22, 55 Закону України „Про землеустрій”:

1. Надати товариству з обмеженою відповідальністю - підприємству „Пластик – С” згоду на відновлення меж земельної ділянки площею 0,99 гектара, для виробничої діяльності, яка перебуває в його постійному користуванні згідно з державним актом на право постійного користування землею серії І-РВ № 001401, зареєстрованим в Книзі записів державних актів  на право постійного користування землею 25 грудня 2001 року за № 183, за межами населених пунктів на території Богдашівської сільської ради Здолбунівського району Рівненської області.

2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.Голова адміністрації                                                 Віталій КОВАЛЬ