від 22 червня 2020 р. № 381
Київ
Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою та проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки

Розглянувши клопотання громадянина Івана Поліщука, відповідно до пункту 7 статті 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»,  статей 17, 120, 122, 123, 128 Земельного кодексу України, статті 22 Закону України «Про землеустрій»:

1. Надати дозвіл на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1938 гектара (кадастровий номер 5610100000:01:018:0112) громадянину Поліщуку Івану Васильовичу у власність шляхом викупу для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та
іншої промисловості, за рахунок земель промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення державної власності, що перебувають у постійному користуванні Державного підприємства «Рівненський автомобільний ремонтний завод», яка розташована за адресою: м. Рівне, вул. Соборна, 364.

2. Провести експертну грошову оцінку земельної ділянки площею 0,1938 гектара (кадастровий номер 5610100000:01:018:0112), що перебуває у категорії земель промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, яка розташована за адресою: м. Рівне, вул. Соборна, 364, з метою продажу її у власність громадянину Поліщуку Івану Васильовичу.

3.  Провести добровільну державну експертизу проєкту землеустрою та звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки у встановленому законодавством порядку.

4. Доручити департаменту екології та природних ресурсів Рівненської обласної державної адміністрації в установленому порядку укласти договір про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки із суб’єктом господарювання, який є суб’єктом оціночної діяльності у сфері оцінки земель відповідно до закону.

5.  Взяти до відома, що передача у власність земельної ділянки можлива з урахуванням вимог статті 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

6. Департаменту екології та природних ресурсів Рівненської обласної державної адміністрації про хід виконання розпорядження інформувати обласну державну адміністрацію до 15 вересня 2020 року.

7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника  голови обласної державної адміністрації Ігоря Тимошенка.


Голова адміністрації                                                                        Віталій КОВАЛЬ

                                                                                

Дата оприлюднення: 26 червня 2020 року


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux