Понад 150 учасників долучилися до чергового «Діалогу влади з бізнесом». Він був присвячений ветеранам. Тим, які розпочали власну справу або планують це зробити. Спілкування відбувалося у змішаному форматі - офлайн та онлайн.
«Працевлаштування та започаткування власного бізнесу – один з дієвих кроків для повернення ветеранів у цивільне життя. Дякую усім, хто доєднався. Ветеранська політика перебуває на етапі становлення. Тому нам важливо мати зворотній зв’язок, чути, де є недопрацювання, які напрямки потрібно посилити. Підтримка ветеранів – один із пунктів Політики героїв Плану стійкості України», - зазначив начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль.
Програми підтримки ветеранів війни, які впроваджує Мінветеранів, презентував заступник Міністра Руслан Приходько. В.о. виконавчого директора Українського ветеранського фонду Нані Роговець представила грантову програму «ВАРТО», яка допомагає ветеранам запускати власний бізнес. Також спікери детально розповіли про інші проєкти, зокрема, VmiloDilo, Xwarriors Academy, національні та локальні ініціативи.
У межах заходу презентували два ветеранські проєкти, що реалізуються на Рівненщині. Ініціатива «VmiloDilo», організована Державною службою зайнятості та Асоціацією підприємців-ветеранів АТО, пропонує навчання водіїв категорії С на базі обласного Центру профтехосвіти. Після навчання ветерани можуть отримати у лізинг вантажівку для започаткування власної справи.
Інший приклад успішної ветеранської ініціативи – мобільна експрес-перукарня, яка надає послуги захисникам під час їхньої реабілітації.
Власним досвідом ведення бізнесу у перукарській сфері поділився рівненський ветеран Ігор Рик. Під час заходу присутні ветерани та роботодавці могли поставити свої питання спікерам.
Чергова зустріч у рамках платформи «Діалог влади з бізнесом» стала майданчиком для обговорення шляхів підтримки ветеранського бізнесу, грантових програм та можливостей для їхньої самореалізації.