Надання медичних послуг ветеранам та членам їхніх сімей за програмою НСЗУ, протезування, реабілітація, а також лікування та зубопротезування для Захисників і Захисниць. Такі ключові теми охопив навчальний семінар для фахівців із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб.
Захід став уже другим в програмі тренінгів, спрямованих на підвищення кваліфікації працівників, які допомагають ветеранам адаптуватися до мирного життя, отримувати медичні, соціальні та реабілітаційні послуги. Організатор - Управління з питань ветеранської політики ОДА. З вітальним словом виступила заступниця голови Рівненської ОДА Людмила Шатковська.
Практичні заняття провели на базі Центру професійно-технічної освіти Державної Служби Зайнятості. Спікери – експерти з Національної служби здоров’я України, Департаменту цивільного захисту та охорони здоров’я населення ОДА, Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю, обласної клінічної лікарні, Центру комплексної реабілітації та інших профільних структур.
Людмила Шатковська, звертаючись до учасників, підкреслила:
«У першу чергу, не лише територіальні громади мають подаватися на участь у реалізації програми супроводу, а й комунальні заклади, зокрема медичні установи, які зобов’язані залучати фахівців до щоденної роботи. Кожен такий центр повинен мати фахівця із супроводу ветерана. Тому наш обов’язок - створити умови для їхнього навчання, обміну досвідом і професійного розвитку. Адже ветерани, члени їхніх сімей повинні мати гідну підтримку».
За словами начальника Управління з питань ветеранської політики Рівненської ОДА Марини Корольової, на сьогодні в області працює 38 фахівців із супроводу ветеранів у 28 громадах. Зокрема при Зарічненській багатопрофільній лікарні, Степанській райлікарні та обласному госпіталі ветеранів війни.