Деревообробна та меблева промисловість в області залишаються пріоритетними. Лише за два роки на Рівненщину було залучено сотні мільйонів євро інвестицій. Про це повідомив начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль під час наради з лісівниками та додав, що в умовах війни та післявоєнного відновлення житла потреба у продукції буде лише зростати.
«Рівненщина продовжує розвивати меблевий кластер. Тому зібрав на нараду нове керівництво лісівників та представників деревообробної галузі, аби синхронізувати їхні дії. Адже після реформування лісової галузі, Рівненщину та Волинь віднесли до єдиного округу – Поліського лісового офісу, керівником якого став Олександр Кватирко», - сказав очільник області.
На нараді також обговорили закупівлю сировини на публічних аукціонах, потребу в матеріалах для укріплення кордону області, забезпечення дровами населення. Такі зустрічі в Рівненській ОВА планують проводити щомісяця.
Віталій Коваль додав, що наразі підприємства Рівненщини забезпечують 62% загальноукраїнського виробництва фанери, понад 43% деревостружкових плит, 100% - сірників, 72% окремих видів меблів. Окремо наголосив, що реформа лісової сфери забезпечить стабільність та подальший розвиток деревообробної галузі.
Нагадаємо, що Кабінет Міністрів України прийняв постанову, яка передбачає реформування лісової галузі. Так, замість 24 обласних управлінь Держлісагентства утворюються дев’ять регіональних офісів лісового та мисливського господарства. 158 лісогосподарських підприємств зливаються в єдине державне спеціалізоване лісогосподарське підприємство «Ліси України». Структура «Лісів України» тепер складається з трьох рівнів: місцеві філії, регіональні офіси, центральний офіс. Нове підприємство концентрується на плануванні, координації та контролі якості робіт. Для виконання робіт на конкурсній основі будуть залучатись зовнішні підрядники.