COVID-19 на Рівненщині: за добу захворіло 163 людини
опубліковано 05 лютого 2021 року о 09:35

За минулу добу на Рівненщині зареєстровано 163 хворих з COVID-19, з них у:

  • Рівненській ТГ – 62 (м. Рівне – 61, смт Квасилів);
  • Вараському районі – 4 (м. Вараш, с. Борове, с. Довговоля, с. Великі Цепцевичі);
    Дубенському районі – 30 ( м. Дубно - 15, с. Верба - 2, м. Радивилів, смт Млинів - 3, с. Малі Дорогостаї - 2, с. Острожець, с. Береги, с. Хорупань, с. Березини, с. Башарівка - 2, с. Пустоіванне);
  • Рівненському районі – 55 (м. Здолбунів -7, м. Костопіль - 24, м. Березне - 6, с. Малинівка – 5, с. Яполоть - 2, с. Городище - 2, с. Корчів’я, с. Космачів, с. Берестовець, с. Весняне, с. Кургани, с. Кам’янка, с. Грушвиця Друга, с. Караєвичі. с. Здовбиця);
  • Сарненському районі – 12 (смт Томашгород - 2, с. Рокитне -3, с. Кузьмівка. с. Тинне - 4, с. Берестя, с. Великі Озера).


Вік хворих від 4 до 84 років.


Таким чином в Рівненській області наразі маємо 46 419 випадків захворювання на коронавірусну хворобу.


Хворі з COVID-19 отримують медичну допомогу у 15-ти лікарнях Рівненщини, де підготовлено 1 676 ліжок. На сьогодні завантаженість закладів складає 24,28%. У разі необхідності, ліжковий фонд для пацієнтів з COVID розширять до 2 250 місць.


Наразі 407 пацієнтів із діагнозом COVID-19 та з підозрою на коронавірус перебувають у лікарнях Рівненщини, з яких 120 - у важкому стані, 36 - в реанімації. Семеро хворих підключені до ШВЛ-апаратів.


В області зареєстровано 582 летальних випадки, спричинені COVID-19.


Одужало 43 880 людей. Подолали хворобу 89 жителів області.


Протягом доби проведено 451 ПЛР і 683 ІФА досліджень та 489 досліджень швидкими тестами.


У лютому заплановано початок вакцинальної кампанії в Україні. Лікувальні заклади та медпрацівники Рівненщини до цього готові: розроблені маршрути пацієнтів, створені мобільні бригади, пункти вакцинування. В області здійснюватимуть вакцинацію 5 бригад у Дубенському, Рівненському, Сарненському та Вараському районах, Рівному. У першу чергу прививатимуть медиків, які надають допомогу хворим на COVID-19, а також працівників закладів соціальної сфери та підопічних пансіонатів.



Цілодобовий оперативний штаб при Рівненській ОДА продовжує впроваджувати заходи задля недопущення потужного спалаху коронавірусної інфекції в області.

Медицина:

На Рівненщині працює 15 закладів першої хвилі - Рівненські міські лікарні №1 та №2, Дубенська міська лікарня, Сарненська, Рокитнівська, Костопільська, Здолбунівська, Гощанська, Дубровицька, Острозька, Зарічненська та Рівненська ЦРЛ, Дубенський пологовий будинок, а також спеціалізована медико-санітарна частина №3 у м. Вараш. Також пацієнтів з COVID-19 лікують у Рівненській обласній дитячій лікарні. У резерві ще 3 лікарні, готові прийняти хворих на COVID-19. У разі необхідності область буде переходити до надання медичної допомоги у закладах другої хвилі: Березнівській, Демидівській, Корецькій ЦРЛ.


Заповненість ліжок в 15-ти лікарнях 1-ї хвилі для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19 на 5 лютого.


Назва закладу Загальна кількість ліжок для хворих з COVID-19 в ЗОЗ % заповненості ліжок хворими на COVID-19 та хворими з підозрою
КНП "Центральна міська лікарня" Рівненської міської ради 330 23,03
КНП "Сарненська центральна районна лікарня" Сарненської міської ради 175 21,14
КНП "Дубенська міська лікарня" Дубенської міської ради 180 16,11
КНП "Костопільська центральна районна лікарня" Костопільської районної ради 120 32,50
КНП "Рокитнівська центральна районна лікарня" Рокитнівської районної ради 125 32,00
КНП "Пологовий будинок" Дубенської міської ради 19 10,53
КНП "Здолбунівська центральна районна лікарня" Здолбунівської районної ради 115 16,52
КНП "Гощанська центральна районна лікарня " Гощанської районної ради 80 36,25
КНП "Дубровицька центральна районна лікарня" Дубровицької районної ради 89 22,47
КНП "Міська лікарня №2" Рівненської міської ради 45 28,89
КНП "Клеванська лікарня імені  М.Вервеги" Клеванської селищної ради 101 16,83
КНП "Острозька центральна районна лікарня" Острозької районної ради 90 50,00
КП "Рівненська обласна дитяча лікарня" Рівненської обласної ради 54 11,11
КНП "Зарічненська центральна районна лікарня" Зарічненської районної ради 50 20,00
КНП "Вараська багатопрофільна лікарня" Вараської міської ради 103 24,27
Всього: 1676 24,28


Безпека:

З 25 січня Україна повернулася до карантинних обмежень, які відповідають «помаранчевому» рівню епідемічної небезпеки.  Вони триватимуть до 28 лютого 2021 року. 

Місто Вараш перебуває в зоні особливого контролю ОДА, адже там знаходиться АЕС – державний стратегічний об’єкт. Після перших випадків захворювання на COVID-19 серед працівників атомки було підписано розпорядження про активізацію заходів, зокрема, обстеження ПЛР-тестуванням працівників і контактних осіб.

З метою перевірки стану дотримання карантину на Рівненщині створено 22 мобільні групи. До їх складу входять працівники поліції, представники органів місцевого самоврядування, Держпродспоживслужби. Щоденно вони здійснюють до 35 виїздів.

До закладів освіти допускають лише у масках або респіраторах, водночас на заняттях маски можна не використовувати. Педагоги опитують учнів/студентів про їхнє самопочуття і можуть проводити уроки на відкритому повітрі. Відповідні рекомендації щодо організації освітнього процесу 30 липня затвердив заступник Міністра охорони здоров’я – головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко. Тимчасові рекомендації розроблено для закладів позашкілля, загальної середньої, фахової передвищої освіти, профтехів і вишів.

Роботодавці області, які через коронавірус зупинили свою діяльність, отримують компенсацію від держави. Гроші представники малого та середнього бізнесу можуть скерувати на виплати зарплат своїм працівникам.

Жителям області, які повертаються з-за кордону пропонується два варіанти – обсервацію та самоізоляцію із використанням мобільного додатку «Дій вдома». На Рівненщині посилили контроль за цінами. Під моніторинг в області підпадають супермаркети 16 мереж, а також магазини облспоживспілки. Контролюватимуться ціни на соціальні продукти, ліки та нафтопродукти.

Під час карантину соціальні працівники дбають про літніх людей. Наразі такі послуги надають 27 територіальних центрів та центрів соціального обслуговування в районах й сільських радах, відділах соцзахисту. Такі установи є й в ТГ.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux