На Рівненщині продовжують організовувати зустрічі із близькими військовополонених та зниклих безвісти захисників Вчора такий захід відбувся у Сарнах, сьогодні – у Гощі. Зустрічі організовують з ініціативи начальника Рівненської ОВА Олександра Коваля. Серед присутніх – представники обласної та районних адміністрацій, військових, в тому числі ТЦК та СП, поліції, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, організації Червоного Хреста, інших структур.
«Під час зустрічі громадяни, чиї рідні у полоні чи зниклі безвісти, мали змогу поставити питання та озвучити свої проблеми, - розповіла начальниця Управління з питань ветеранської політики Рівненської ОДА Марина Корольова. – Такі заходи організовуємо постійно і, якщо є додатковий запит, просимо звертатися до нас в управління».
Під час обговорень детально роз’яснюються кроки для більш ефективного процесу пошуку, надаються відповіді на запитання про військовополонених.
Нагадаємо важливі контакти для пошуку зниклих безвісти за особливих обставин:
Управління з питань ветеранської політики Рівненської ОДА - м. Рівне, вул. 16 липня, 79, т. 093 73 88 360, veteran@rv.gov.ua.
Західний регіональний центр Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, який розташований у м. Львів, вул. Коперника, 17. Телефони гарячої лінії: (0 800) 300-541, для дзвінків з-за кордону: +38 (032) 229-57-54 (лінія працює у робочі дні з 10.00 до 16.00).
Центр із розшуку осіб, зниклих безвісти за особливих обставин. Прийом громадян – щоп’ятниці з 9 до 13 години у приміщенні ГУ Нацполіції в Рівненській області (вул. Хвильового, 2). Телефон гарячої лінії – (097) 614 98 59.
Також за допомогою у розшуку безвісти зниклого можна звертатися до регіонального представника Управління з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин у Рівному Людмили Кучер: м. Рівне, вулиця Петра Могили, 41, каб. 36, (068) 060 46 65.