Протокол 1

засідання конкурсної комісії з підготовки та проведення обласного конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яким надаватиметься фінансова підтримка з обласного бюджету у 2020 році

 

18 листопада 2019 року                                                         м.Рівне

 

Присутні:

- члени конкурсної комісії з підготовки та проведення обласного конкурсу:


КОРОЛЬЧУК

Олександр Володимирович

в.о. начальника управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, голова комісії


 КРАВЧУК

Марія Миколаївна

головний спеціаліст відділу комунікацій з громадськістю, моніторингу та прогнозування управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, секретар комісії


ДЮГ

Юрій Олександрович

керівник громадської організації «Антикорупційний моніторинг», член комісії (за згодою)


ГУНЬКО

Лариса Петрівна

голова правління Центру підтримки громадських ініціатив «Чайка», член комісії (за згодою)


КЛІЧУК

Святослав Володимирович

керівник громадської ініціативи «За чесний тендер», член комісії (за згодою)


КОВАЛЬОВА

Неля Станіславівна

заступник начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації - начальник Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Рівненській області, член комісії (за згодою)


КРОКА

Валентин Іванович

депутат Рівненської обласної ради, голова постійної комісії з питань  місцевого самоврядування, розвитку територій та європейської інтеграції обласної ради, член комісії (за згодою)


КУРИЛАС

Василь Васильович

консультант з правових питань офісу реформ Рівненського регіонального відділення Асоціації міст України, член комісії (за згодою)


КУШНІРУК

Тетяна Олексіївна

проектний менеджер Рівненської обласної громадської організації «Комітет виборців України», член комісії (за згодою)


КОВАЛЕЦЬ

Павло Михайлович

голова громадської ради при Рівненській обласній державній адміністрації, член комісії (за згодою)


МАРТИНЮК

Андрій Миколайович

голова Ради громадської організації «Екоклуб», член комісії (за згодою)


ПОЛІЩУК

Олександр Петрович

радник голови обласної державної адміністрації, член комісії (за згодою)


ПРОЦЮК

Олександр Віталійович

керівник Агенції регіонального розвитку Рівненської області, член комісії (за згодою)


ХОМЯК

Світлана Борисівна

заступник начальника управління культури та туризму облдержадміністрації, член комісії


ЧЕРНІЙ

Алла Леонідівна

кандидат політичних наук, доцент, ректор Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, депутат Рівненської обласної ради, голова постійної комісії з питань гуманітарної політики обласної ради, член комісії (за згодою)


ЧИГИР

Наталія Геннадіївна

начальник відділу у справах молоді, оздоровлення, діловодства та контролю управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації, член комісії


 

Вступне слово О.Корольчука - в.о. начальника управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, голови комісії щодо особливостей організації та проведення обласного конкурсу.

На першому етапі конкурсу конкурсні пропозиції оцінюються за індивідуальними критеріями:

1. Відповідність запланованих заходів пріоритетним завданням, зазначеним в оголошенні про проведення конкурсу.

2. Реалізація програми (проекту, заходу) повинна здійснюватися на території Рівненської області.

3. Відповідність програми (проекту, заходу) її (його) меті.

4. Реалістичність досягнення і значущість очікуваних результатів та результативних показників виконання (реалізації) програми (проекту, заходу).

І. РОЗГЛЯД КОНКУРСНИХ ПРОПОЗИЦІЙ ЩОДО ЇХ ВІДПОВІДНОСТІ ВИМОГАМ  ПОРЯДКУ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ.

Слухали: О.Корольчука щодо виконання порядку, визначеному постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 року № 1049 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка» (зі змінами), та за результатами розгляду конкурсних пропозицій та перевірки достовірності інформації, наведеної в конкурсній пропозиції, конкурсна комісія визначає конкурсні пропозиції, які допускаються для участі у другому етапі конкурсу.

По питанню обговорення виступили:

М.Кравчук, П.Ковалець, С.Клічук, Н.Чигир, Т.Кушнір.

ВИРІШИЛИ:

за результатами індивідуальної оцінки 12 конкурсних пропозицій допустити до ІІ етапі конкурсу, зокрема:

п/п

Найменування громадської організації

Назва проекту

Мета проекту

1.

Громадська організація «Рівненське обласне відділення Української бібліотечної асоціації»

Майстерня культурного лідера

Посилення потенціалу бібліотекарів Рівненської області як культурних лідерів громад та сприяння розбудові публічних бібліотек як релевантних центрів культурного простору громад шляхом проведення «Майстерні культурного лідера» на базі Смизької ОТГ.

2.

Рівненське обласне відділення Національної всеукраїнської музичної спілки

«Творчі майстерні поліського краю

Популяризація музично-хореографічного мистецтва Рівненщини на сучасному етапі національного відродження регіональної культури. Творчі зустрічі митців спрямованих на обговорення та вирішення ключових проблем розвитку музичного мистецтва Рівненщини

3.

Благодійна організація «Мережа 100 відсотків життя Рівне»

Медіаграмотність в сфері охорони здоров’я для громадських активістів


Підвищення поінформованості суспільства, насамперед громадських активістів, з питань розпізнавання недостовірної інформації, яка стосується охорони здоров’я. Навчити громадських активістів розпізнавати недостовірну інформацію, насамперед, в сфері охорони здоров’я. Протидіяти поширенню неправдивої інформації, яка стосується різних питань охорони здоров'я в ЗМІ. . Підвищити поінформованість суспільства з актуальних питань сфери охорони здоров’я.

4.

Громадська організація «Сприяння розвитку села»

«шКОла МОлодіжної Демократії»

Підвищення обізнаності молоді, в першу чергу – учнів 9-11 класів шкіл у питаннях медіа-освіченості. Також заходи будуть спрямовані на формування безпечної поведінки в Інтернеті та соцмережах

5.

Громадська організація «Обласна ветеранська спілка учасників АТО Рівненщини»

Школа інструкторів з національно-патріотичного виховання молоді з числа учасників АТО

Привернути увагу суспільства до героїзації образу захисника вітчизни та важливості підтримки ветеранів війни, військовослужбовців, формування ціннісних орієнтирів та утвердження військово-патріотичної свідомості дітей та молоді

6.

Громадська організація

«Волонтерський рух Спільно Гоща»

Комунікація інститутів громадянського суспільства з органами влади:серія воркшопів для громад Рівненщини

Налагодити комунікацію в громадах Рівненщини між громадським сектором та владою шляхом розроблення комунікаційних стратегій.


7.

Громадська організація «Кримська діаспора Рівненщини»

Школа молодих громадських активістів

Створення та апробація діяльності освітньо-комунікаційної платформи для з метою підвищення рівня знань молодих людей щодо принципів функціонування органів влади, місцевого самоврядування, громадських організацій та формування у молоді активної життєвої позиції і відповідального ставлення до своїх громадянських обов’язків.

8.

Рівненська обласна організація Всеукраїнської громадської організації «Громадянська мережа ОПОРА»

Демократія участі – від моди до принципів

Підвищення якість застосування інструментів участі у громадах Рівненської області, шляхом запровадження єдиних принципів учасницької демократії9.

Громадська організація «Обласна ветеранська спілка учасників АТО Рівненщини»

Фотовиставка робіт ветеранів АТО та світлин загиблих військових в АТО Рівненської області

Вшанування пам’яті загиблих воїнів АТО Рівненської області та психологічна реабілітація, надання мотивації ветеранам з інвалідністю до звичайного життя

10..

Громадська організація «Інформаційно-освітній простір «InfoHub»


Школа свідомого громадянина

Підвищення спроможності представників громадянського суспільства Рівненської області до запровадження ефективних підходів учасницької демократії.Для реалізації мети проекту поставлені наступні завдання:

11.

Громадська організація

«Фонд молодіжних ініціатив «Крила»


Літня інклюзивна програма для молоді

«Літній злет»

Соціальна адаптація до самостійного (дорослого) життя дітей та молоді з особливими потребами  та членів молодіжних організацій шляхом   проведення серії  розвиваючих студій «Розправ крила» та освітніх інклюзивних наметових таборів.

Соціальна адаптація до  підлітків, що  знаходяться в складних життєвих обставинах та мають особливі потреби (вади слуху) до дорослого життя. Отримання молодими людьми низки знань та вмінь необхідних в дорослому житті, через проведення розвиваючих студій.

12.

Громадська організація «Простір своїх можливостей»

 

Ефективне управління містом: синергія влади, громадських інститутів та громадян

Метою проекту є впровадження інформац-навчального  комплексу для синергії дій влади, громадських інститутів  та мешканців міст (селищ) в процесі ефективного управління сучасним містом. До цілей проекту відносимо підвищення рівня комунікації між владою та громадою міста, а також покращення рівня взаємодії між ініціативними мешканцями, депутатами та представниками влади.

ГОЛОСУВАЛИ:

щодо затвердження конкурсних пропозицій, які допускаються до участі у  ІІ етапі конкурсу відкритого захисту конкурсних пропозицій

«за» - 16 осіб.

ВИРІШИЛИ:

Доручити управлінню інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, організаторові конкурсу, інформувати громадські організації, які подали конкурсні пропозиції для участі у обласному конкурсі, про прийняті конкурсною комісією рішення.

ІІ. Затвердити список учасників відкритого захисту конкурсних пропозицій обласного конкурсу з визначення проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з обласного бюджету у 2020 році (додається).

ІІІ. Доручити управлінню інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, організаторові конкурсу відкритий захист конкурсних пропозицій обласного конкурсу з визначення проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з обласного бюджету у 2020 році провести 27 листопада 2019 року об 14.00 год. за адресою: майдан Просвіти, 2, каб. 300. За участю членів конкурсної комісії з підготовки та проведення обласного конкурсу, представників громадськості, ЗМІ.

Голова комісії
Корольчук

Олександр Володимирович

Секретар комісії


Кравчук

Марія Миколаївна

Члени комісії:


Дюг

Юрій ОлександровичГунько

Лариса П  етрівнаКлічук

Святослав ВолодимировичКовальова

Неля СтаніславівнаКрока

Валентин ІвановичКурилас

Василь ВасильовичКушнірук

Тетяна ОлексіївнаКовалець

Павло  МихайловичМартинюк

Андрій МиколайовичПоліщук

Олександр ПетровичПроцюк

Олександр ВіталійовичХомяк

Світлана БорисівнаЧерній

Алла ЛеонідівнаЧигир

Наталія Геннадіївна


Список учасників

відкритого захисту конкурсних пропозицій обласного конкурсу з визначення програм (проектів, заходів) розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яким надаватиметься фінансова підтримка з обласного бюджету у 2020 році

п/п

Найменування громадської організації

Назва проекту

Мета проекту

1.

Громадська організація «Рівненське обласне відділення Української бібліотечної асоціації»

Майстерня культурного лідера

Посилення потенціалу бібліотекарів Рівненської області як культурних лідерів громад та сприяння розбудові публічних бібліотек як релевантних центрів культурного простору громад шляхом проведення «Майстерні культурного лідера» на базі Смизької ОТГ.

2.

Рівненське обласне відділення Національної всеукраїнської музичної спілки

Творчі майстерні поліського краю

Популяризація музично-хореографічного мистецтва Рівненщини на сучасному етапі національного відродження регіональної культури. Творчі зустрічі митців спрямованих на обговорення та вирішення ключових проблем розвитку музичного мистецтва Рівненщини

3.

Благодійна організація «Мережа 100 відсотків життя Рівне»

Медіаграмотність в сфері охорони здоров’я для громадських активістів


Підвищення поінформованості суспільства, насамперед громадських активістів, з питань розпізнавання недостовірної інформації, яка стосується охорони здоров’я. Навчити громадських активістів розпізнавати недостовірну інформацію, насамперед, в сфері охорони здоров’я. Протидіяти поширенню неправдивої інформації, яка стосується різних питань охорони здоров'я в ЗМІ. . Підвищити поінформованість суспільства з актуальних питань сфери охорони здоров’я.

4.

Громадська організація «Сприяння розвитку села»

«шКОла МОлодіжної Демократії»

Підвищення обізнаності молоді, в першу чергу – учнів 9-11 класів шкіл у питаннях медіа-освіченості. Також заходи будуть спрямовані на формування безпечної поведінки в Інтернеті та соцмережах-1811201

5.

Громадська організація «Обласна ветеранська спілка учасників АТО Рівненщини»

Школа інструкторів з національно-патріотичного виховання молоді з числа учасників АТО

Привернути увагу суспільства до героїзації образу захисника вітчизни та важливості підтримки ветеранів війни, військовослужбовців, формування ціннісних орієнтирів та утвердження військово-патріотичної свідомості дітей та молоді

6.

Громадська організація

«Волонтерський рух Спільно Гоща»

Комунікація інститутів громадянського суспільства з органами влади:серія воркшопів для громад Рівненщини

Налагодити комунікацію в громадах Рівненщини між громадським сектором та владою шляхом розроблення комунікаційних стратегій.


7.

Громадська організація «Кримська діаспора Рівненщини»

Школа молодих громадських активістів

Створення та апробація діяльності освітньо-комунікаційної платформи для з метою підвищення рівня знань молодих людей щодо принципів функціонування органів влади, місцевого самоврядування, громадських організацій та формування у молоді активної життєвої позиції і відповідального ставлення до своїх громадянських обов’язків.

8.

Рівненська обласна організація Всеукраїнської громадської організації «Громадянська мережа ОПОРА»

Демократія участі – від моди до принципів

Підвищення якість застосування інструментів участі у громадах Рівненської області, шляхом запровадження єдиних принципів учасницької демократії9.

Громадська організація «Обласна ветеранська спілка учасників АТО Рівненщини»

Фотовиставка робіт ветеранів АТО та світлин загиблих військових в АТО Рівненської області

Вшанування пам’яті загиблих воїнів АТО Рівненської області та психологічна реабілітація, надання мотивації ветеранам з інвалідністю до звичайного життя

10..

Громадська організація «Інформаційно-освітній простір «InfoHub»


Школа свідомого громадянина

Підвищення спроможності представників громадянського суспільства Рівненської області до запровадження ефективних підходів учасницької демократії.Для реалізації мети проекту поставлені наступні завдання:

11.

Громадська організація

«Фонд молодіжних ініціатив «Крила»


Літня інклюзивна програма для молоді

«Літній злет»

Соціальна адаптація до самостійного (дорослого) життя дітей та молоді з особливими потребами  та членів молодіжних організацій шляхом   проведення серії  розвиваючих студій «Розправ крила» та освітніх інклюзивних наметових таборів.

Соціальна адаптація до  підлітків, що  знаходяться в складних життєвих обставинах та мають особливі потреби (вади слуху) до дорослого життя. Отримання молодими людьми низки знань та вмінь необхідних в дорослому житті, через проведення розвиваючих студій.

12.

Громадська організація «Простір своїх можливостей»

 

Ефективне управління містом: синергія влади, громадських інститутів та громадян

Метою проекту є впровадження інформац-навчального  комплексу для синергії дій влади, громадських інститутів  та мешканців міст (селищ) в процесі ефективного управління сучасним містом. До цілей проекту відносимо підвищення рівня комунікації між владою та громадою міста, а також покращення рівня взаємодії між ініціативними мешканцями, депутатами та представниками влади.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux