Про затвердження Положення про заохочення спортсменів та тренерів Рівненської області з видів спорту осіб з інвалідністю (проект)

Відповідно до статей 13, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання Указу Президента України від 28 вересня 2004 року № 1148/2004 «Про Національну доктрину розвитку фізичної культури і спорту», Указу Президента України від 08 листопада 2001 року № 1059 «Про розвиток та підтримку паралімпійського руху в Україні»,
зі змінами, Указу Президента України від 06 квітня 2006 року № 290 «Про заходи щодо фізкультурно-спортивної реабілітації осіб з інвалідністю та підтримки паралімпійського і дефлімпійського руху в Україні», зі змінами, Програми розвитку фізичної культури і спорту в Рівненській області на період до 2024 року, схваленої розпорядженням голови Рівненської обласної державної адміністрації від 02 серпня 2017 року № 422 та затвердженої рішенням Рівненської обласної ради від 06 вересня 2017 року № 654,
зі змінами,

З О Б О В ’ Я З У Ю:

1. Затвердити Положення про заохочення спортсменів та тренерів Рівненської області з видів спорту осіб з інвалідністю, що додається.

2

2. Юридичний відділ апарату Рівненської обласної державної адміністрації в установленому порядку забезпечити подання цього розпорядження на державну реєстрацію до Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів).

3. Департамент цифрової трансформації та суспільних комунікацій Рівненської обласної державної адміністрації забезпечити опублікування цього розпорядження в установленому порядку.

4. Розпорядження набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Рівненської обласної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.
Голова адміністрації Віталій КОВАЛЬ

ЗАТВЕРДЖЕНО Розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації

П О Л О Ж Е Н Н Я

про заохочення спортсменів та тренерів Рівненської області 

з видів спорту осіб з інвалідністю

1. Одноразові грошові винагороди спортсменам та їх тренерам Рівненської області з видів спорту осіб з інвалідністю (далі - грошові винагороди) встановлюються з метою відзначення успішних виступів на міжнародних спортивних змаганнях, визнання вагомого внеску в розвиток спорту вищих досягнень спортсменів та тренерів Рівненської області з видів спорту осіб з інвалідністю.


2. Грошові винагороди призначаються спортсменам з інвалідністю Рівненської області та їх тренерам - переможцям, призерам та фіналістам міжнародних змагань з видів спорту осіб з інвалідністю за результатами виступів у розмірі прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого відповідно до чинного законодавства, згідно з додатком 1.

До паралімпійських та дефлімпійських номерів програми з паралімпійських та дефлімпійських видів спорту відносяться такі, які за рішенням Міжнародного паралімпійського комітету та Міжнародного спортивного комітету глухих включені до програм Паралімпійських та Дефлімпійських ігор.

2

3. Виплата грошових винагород здійснюється за кожне зайняте місце за кожним видом програми (виступу).

Якщо спортсмен на одному змаганні зайняв декілька місць, винагорода виплачується за кожне місце.

Якщо змагання проводяться лише у командному заліку, грошові винагороди призначаються за підсумками командного заліку.


4. Грошова винагорода у розмірі 50 відсотків грошової винагороди спортсмена з інвалідністю виплачується особистому тренеру, який здійснював безпосередню підготовку спортсмена з інвалідністю до відповідних змагань.

У разі здійснення підготовки спортсмена з інвалідністю кількома тренерами грошова винагорода між ними розподіляється порівну.

Якщо тренер підготував кількох спортсменів з інвалідністю, винагорода йому виплачується за сукупним результатом, але не більше 100 відсотків найбільшої сукупної винагороди спортсмена з інвалідністю, у тому числі в ігрових видах спорту та в бригадах тренерів.

Якщо тренер підготував кількох спортсменів з інвалідністю, винагорода за виборені місця на Паралімпійських та Дефлімпійських іграх йому виплачується за сукупним результатом, але не більше 125 відсотків від найбільшого сукупного розміру винагороди спортсмена з інвалідністю, у тому числі в ігрових видах спорту та в бригадах тренерів.


5. Для встановлення грошових винагород утворюється комісія щодо встановлення одноразових грошових винагород спортсменам та тренерам Рівненської області з видів спорту осіб з інвалідністю (далі – комісія), склад якої затверджується наказом структурного підрозділу Рівненської обласної державної адміністрації, до компетенції якого відноситься розвиток фізичної культури та спорту осіб з інвалідністю.

Комісія проводить свої засідання у міру надходження документів від організацій та осіб, визначених пунктом 6 цього Положення.

3

Секретар комісії подає узагальнені пропозиції щодо персонального складу спортсменів з інвалідністю, тренерів та розмірів їх грошових винагород на розгляд комісії.

Засідання комісії є правомочним, якщо на ньому присутні більше двох третин складу комісії. Рішення комісії приймається більшістю голосів членів комісії, присутніх на засіданні. У разі рівного розподілу голосів вирішальним є голос голови комісії.

За результатами засідання комісії складається протокол, на підставі якого наказом комунального закладу «Рівненський регіональний центр з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт» Рівненської обласної ради встановлюється персональний склад спортсменів та тренерів Рівненської області з видів спорту осіб з інвалідністю, здійснюється виплата грошових винагород.


6. Комунальний заклад «Рівненська обласна дитячо-юнацька спортивна школа осіб з інвалідністю» Рівненської обласної ради, фахівці комунального закладу «Рівненський регіональний центр з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт» Рівненської обласної ради, подають на ім’я голови комісії подання щодо встановлення грошових винагород, згідно з додатком 2, та копії протоколів змагань.


7. Грошові винагороди виплачуються комунальним закладом «Рівненський регіональний центр з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт» Рівненської обласної ради спільно із структурним підрозділом Рівненської обласної державної адміністрації, до компетенції якого відноситься розвиток фізичної культури та спорту осіб з інвалідністю, в межах видатків, передбачених в обласному бюджеті на галузь «Фізична культура і спорт».


8. Списки осіб, яким призначено грошові винагороди, оприлюднюються у засобах масової інформації.

4

9. Обробка персональних даних претендентів на встановлення грошових винагород здійснюється з дотриманням вимог Закону України «Про захист персональних даних».
Директор департаменту розвитку

адміністративних послуг, соціальної,

молодіжної політики та спорту

облдержадміністрації Роза СЛОБОДЕНЮК

Додаток 1 до Положення про заохочення спортсменів та тренерів Рівненської області з видів спорту осіб з інвалідністю (пункт 2)

(прожиткових мінімумів для працездатних осіб)

Назва змагань

І місце

ІІ місце

ІІІ місце

Паралімпійські, Дефлімпійські ігри

(літні та зимові)

1 місце –

210

2 місце –

170

3 місце –

130

4 місце –

50

5 місце –

40

6 місце –

30

Види спорту та номери програми, що входять до Паралімпійських та Дефлімпійських ігор

Чемпіонат світу:

серед дорослих спортсменів

35

30

25

серед молоді, юніорів, юніорок

13

8

4

серед юнаків та дівчат

6

4

3

Кубок світу (фінал), Гран-Прі серед дорослих

20

15

10

Чемпіонат Європи:

серед дорослих спортсменів

20

15

10

серед молоді, юніорів і юніорок

5

3

2

серед юнаків та дівчат

3

2

1

Види спорту та номери програми, що не входять до Паралімпійських та Дефлімпійських ігор

Чемпіонат світу та/або командний чемпіонат світу:

серед дорослих спортсменів

12

10

8

серед молоді, юніорів, юніорок

9

8

7

серед юнаків та дівчат

5

3

2

Кубок світу (фінал), Гран-Прі серед дорослих

9

8

7

Чемпіонат Європи:

серед дорослих спортсменів

9

8

7

серед молоді, юніорів і юніорок

4

3

2

серед юнаків та дівчат

3

2

1

Всесвітні ігри серед спортсменів з наслідками дитячого церебрального паралічу, Всесвітні ігри сліпих (серед спортсменів з порушеннями зору), Глобальні ігри серед спортсменів з порушеннями розумового і фізичного розвитку, Всесвітня шахова олімпіада

серед дорослих спортсменів

20

15

10


Додаток 2 до Положення про заохочення спортсменів та тренерів Рівненської області з видів спорту осіб з інвалідністю (пункт 6)

Голові комісії щодо встановлення

одноразових грошових винагород спортсменам та тренерам Рівненської області

з видів спорту осіб з інвалідністю


____________________________

____________________________П О Д А Н Н Я


Подаю на розгляд комісії кандидатуру ____________________________

для встановлення йому/їй одноразової грошової винагороди в розмірі __________________________ прожиткових мінімумів для працездатних осіб, як такому(-ій), що виконав(-ла) вимоги пункту 2 Положення про заохочення спортсменів та тренерів Рівненської області з видів спорту осіб з інвалідністю, а саме ________________________________________________________________.__________________ _______________ ________________

(дата) (підпис) (ПІБ)Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux