Обласний план заходів з підготовки та відзначення 30-ї річниці незалежності України (проєкт)


1. Вжити додаткових заходів щодо забезпечення благоустрою населених пунктів, упорядкування об’єктів культурної спадщини, пам’ятників, пам’ятних знаків та місць поховань видатних діячів українського державотворення, борців за свободу і незалежність України у ХХ столітті, учасників антитерористичної операції та/або здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, що здійснюються шляхом проведення операції Об’єднаних сил.


Департамент житлово-комунального господарства, енергетики та енергоефективності облдерж-дміністрації, райoнні державні адміністрації, виконавчі комітети сільських, селищних, міських рад територіальних громад.


Упродовж серпня 2021 року.2. Розглянути питання щодо увічнення пам’яті борців за незалежність України у ХХ столітті шляхом установлення (поновлення) пам’ятних знаків (пам’ятників, меморіальних дощок); найменування (перейменування) на їх честь об’єктів місцевої інфраструктури (площ, вулиць, провулків), навчальних закладів.

Управління культури і туризму облдержадміністрації, управління освіти і науки облдержадміністрації, департамент з питань будівництва та архітектури облдержадміністрації, департамент житлово-комунального господарства, енергетики та енергоефективності облдержадміністрації, райдерж-адміністрації, виконавчі комітети сільських, селищних, міських рад територіальних громад.


Квітень – серпень 2021 року.


3. Організувати церемонію урочистого підняття Державного Прапора України в територіальних громадах області.


Управління культури і туризму облдержадміністрації, управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, райoнні державні адміністрації, виконавчі комітети сільських, селищних, міських рад територіальних громад.


23 серпня 2021 року.


4. Провести в комунальному закладі «Рівненський обласний академічний український музично-драматичний театр» Рівненської обласної ради урочистості з нагоди 30-ї річниці незалежності України за участю представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, борців за незалежність у ХХ столітті, учасників антитерористичної операції та/або здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, що здійснюються шляхом проведення операції Об’єд-наних сил, а також ветеранів, представників громадськості, духовенства.


Управління культури і туризму облдержадміністрації, управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.


23 серпня 2021 року.5. Організувати в територіальних громадах області проведення за участю представників місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, учасників антитерористичної операції та/або здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, що здійснюються шляхом проведення операції Об’єднаних сил, а також представників громадськості, духовенства урочистостей, інших заходів з нагоди Дня Незалежності України.


Райoнні державні адміністрації, виконавчі комітети сільських, селищних, міських рад територіальних громад.


22 – 24 серпня 2021 року.6. Звернутися до релігійних організацій з пропозицією провести
24 серпня 2021 року молебні за Україну.


Управління культури і туризму облдержадміністрації.


До 23 серпня 2021 року.

7. Організувати покладання квітів до пам’ятників, пам’ятних знаків та місць поховань видатних діячів українського державотворення, борців за незалежність України, загиблих учасників антитерористичної операції та/або здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, що здійснюються шляхом проведення операції Об’єднаних сил.


Управління культури і туризму облдержадміністрації, райoнні державні адміністрації, виконавчі комітети сільських, селищних, міських рад територіальних громад.


22 – 24 серпня 2021 року.


8. Організувати церемонії вручення державних нагород України, регіональних заохочувальних відзнак особам, які зробили значний внесок у здобуття незалежності України, розбудову держави, захист її суверенітету та територіальної цілісності.

Райoнні державні адміністрації, виконавчі комітети сільських, селищних, міських рад територіальних громад.


22 – 24 серпня 2021 року.


9. Організувати проведення тематичних наукових, науково-практичних конференцій, круглих столів, зустрічей, присвячених 30-й річниці незалежності України, шляхам розвитку держави та її сьогоденню, консолідації суспільства у справі розбудови України як європейської держави.


Управління освіти і науки облдержадміністрації, департамент розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики
та спорту облдержадміністрації,
управління культури і туризму облдержадміністрації, управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації,  райoнні державні адміністрації, виконавчі комітети сільських, селищних, міських рад територіальних громад.


Упродовж серпня 2021 року.10. Ужити додаткових заходів щодо вирішення проблемних питань соціального захисту учасників антитерористичної операції та/або здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, що здійснюються шляхом проведення операції Об’єднаних сил, сімей загиблих (померлих) захисників України; надання статусу борців за незалежність України у ХХ столітті – жителів Рівненщини; можливих соціальних гарантій, пільг, виплат для надання підтримки борцям за незалежність України у ХХ столітті та громадянам, які сьогодні відстоюють суверенітет і територіальну цілісність України.

Департамент розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики та спорту облдержадміністрації, райoнні державні адміністрації, виконавчі комітети сільських, селищних, міських рад територіальних громад.


Упродовж серпня 2021 року.


11. Провести в населених пунктах області інформаційно-освітні,  патріотично-виховні, виставкові, медійні та інші заходи, спрямовані на донесення до широкого загалу інформації про багатовікову історію, важливі події та персоналії українського державотворення, державні символи України.


Управління освіти і науки облдерж-адміністрації, управління культури і туризму облдержадміністрації, управ-ління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдерж-адміністрації, райoнні державні адміністрації, виконавчі комітети сільських, селищних, міських рад територіальних громад.


Упродовж серпня 2021 року.12. Організувати в населених пунктах тематичні виставки фото- і архівних документів, присвячені питанням сучасного розвитку держави; завершити упорядкування документів Рівненської регіональної організації Народного Руху України (РРО НРУ, РК НРУ) 1989 – 1993 років, Рівненської філії Української Гельсінської Спілки (РФ УГС) 1989 – 1990 років та формування архівного фонду Народного Руху України.


Державний архів Рівненської області, управління культури і туризму облдержадміністрації, райoнні державні адміністрації, виконавчі комітети сільських, селищних, міських рад територіальних громад.


Упродовж серпня 2021 року.


13. Сприяти виданню (перевиданню) художньої, документальної та мемуарної літератури про основні етапи боротьби за незалежність України на Рівненщині.

Управління культури і туризму облдержадміністрації, управління освіти і науки облдержадміністрації, Державний архів Рівненської області, райoнні державні адміністрації, виконавчі комітети сільських, селищних, міських рад територіальних громад.


Квітень – серпень 2021 року.


 14. Сприяти реалізації ініціатив громадськості, спрямованих на зміцнення національної єдності, розбудову держави, популяризацію національних традицій та державних символів України, утвердження її позитивного іміджу у світі.


Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, управління культури і туризму облдерж-адміністрації, департамент розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики та спорту  облдержадміністрації, управління освіти і науки облдержадміністрації, управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції облдерж-адміністрації,  райoнні державні адміністрації, виконавчі комітети сільських, селищних, міських рад територіальних громад.


Квітень – серпень 2021 року.

15. Забезпечити у місцях проведення заходів із відзначення Дня Державного Прапора України, 30-ї річниці незалежності України:

1) охорону громадського порядку та дотримання прав громадян.


Головне управління Національної поліції  в Рівненській області.


22 – 24 серпня  2021 року;


2) медичний супровід учасників заходів та належний санітарно-епідеміологічний нагляд.


Управління охорони здоров’я облдержадміністрації, Головне управління Держпродспоживслужби
в Рівненській області.


22 – 24 серпня 2021 року.16. Сприяти висвітленню заходів із підготовки та відзначення
Дня Державного Прапора України, 30-ї річниці незалежності України,
трансляції тематичних фільмів, передач, а також розповсюдженню відповідної соціальної реклами.


Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, райoнні державні адміністрації, виконавчі комітети сільських, селищних, міських рад територіальних громад.


Упродовж серпня 2021 року.Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux