Симонюк Віктор Андрійович

Симонюк Віктор
Андрійович
начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ОДА

Народився 7 липня 1959 року у смт Володимирець Рівненської області.

Після закінчення середньої школи (1976 р.) працював у Володимирецькому міжколгоспбуді. Закінчив Український інститут інженерів водного господарства за спеціальністю інженер-будівельник.

Із 1983 року по 2004 рік перебував на службі у Збройних силах СРСР та України.

У листопаді 1996 року переведений для подальшого проходження служби на посаду начальника інспекції цивільної оборони і техногенної безпеки штабу цивільної оборони і надзвичайних ситуацій Рівненської області.

З серпня 1998 року по березень 2004 року перебував на посаді першого заступника начальника головного управління – начальника управління планування та дій у надзвичайних ситуаціях головного управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення (НС та ЦЗН) Рівненської облдержадміністрації.

В березні 2004 року у званні полковника звільнився в запас із Збройних сил і розпорядженням голови Рівненської облдержадміністрації був призначений на посаду першого заступника начальника головного управління – начальника управління планування і контролю виконання заходів цивільного захисту головного управління з питань НС та ЦЗН облдержадміністрації.

З жовтня 2006 року виконував обов’язки начальника управління з питань НС та ЦЗН Рівненської обласної адміністрації. Розпорядженням голови облдержадміністрації від 12 лютого 2007 року № 41-к призначений на посаду начальника вищезазначеного управління.