Палюх Микола Михайлович

Палюх Микола
Михайлович
начальник відділу кадрової роботи апарату ОДА

Народився 12 травня 1962 року в селі Малі Дорогостаї Млинівського району Рівненської області.

Освіта вища: 1991 рік - Київський державний університет ім. Т.Шевченка, правознавство, юрист; 2005 рік – Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, магістр державного управління.

Трудову діяльність розпочав у 1979 році робітником цегельного заводу Рівненського комбінату будівельних виробів і конструкцій.

З 1980 по 1982 рік проходив строкову військову службу у Прибалтійському та Далекосхідному військових округах. Після звільнення з військової служби працював механізатором та водієм колгоспу ім. Шевченка Млинівського району Рівненської області.

Після закінчення у 1991 році навчання на юридичному факультеті Київського державного університету ім. Т. Шевченка працював юрисконсультом колгоспу ім. Шевченка Млинівського району та  Млинівської міжгосподарської юридичної групи.

З 1992 по 1995 рік - юрисконсульт Млинівської райдержадміністрації, завідуючий юридичним відділом секретаріату Млинівської райдержадміністрації, завідуючий юридичним відділом секретаріату Млинівської районної ради.

У грудні 1995 року переведений на роботу до секретаріату (апарату) Рівненської обласної державної адміністрації де обіймав посади провідного та головного спеціаліста юридичного відділу; провідного та головного спеціаліста, консультанта та заступника начальника відділу взаємодії з правоохоронними органами; начальника відділу кадрової роботи та з питань державної служби та начальника відділу адміністрування Державного реєстру виборців.

З січня 2010 по серпень 2012 року працював інспектором з кадрів Рівненської обласної держтелерадіокомпанії, з серпня 2012 по січень 2014 начальником відділу кадрів Національного університету водного господарства та природокористування.

На посаду начальника відділу кадрової роботи призначений у червні 2014 року