Організація оздоровлення та відпочинку дітей у 2020 році

Оздоровча кампанія  2020 року проводиться відповідно до  Обласної програми оздоровлення та відпочинку дітей і розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, санаторіїв на період до 2022 року, схваленої розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 12.03.2018 № 163, із змінами, та затвердженої рішенням обласної ради від 16.03.2018 № 862, зі змінами.

У 2019 році було охоплено оздоровленням та відпочинком 20554 дітей Рівненщини, що потребують особливої уваги та підтримки, за рахунок коштів державного, обласного та місцевих бюджетів.

Серед них:

- 1562 дитини забезпечено оздоровленням за рахунок коштів обласного, місцевих бюджетів шляхом надання грошової допомоги для компенсації вартості путівок на оздоровлення дітей через безготівкове перерахування дитячим закладам оздоровлення та відпочинку, санаторіям Рівненської області;

- 59 дітей, які проживають на територіях Донецької та Луганської областей, що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту, охоплено відпочинком у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку Рівненщини;

- 83 дитини, що потребують особливих умов для оздоровлення, разом з одним із батьків;

- 898 дітей оздоровлено у державному підприємстві України «Міжнародний дитячий центр Артек» (м.Київ) та державному підприємстві «Український дитячий центр «Молода гвардія» (м.Одеса).


Фінансування витрат на оздоровлення та відпочинок дітей здійснюється за рахунок коштів державного, обласного та місцевих бюджетів, коштів фондів, підприємств, установ, організацій, спонсорів та інших джерел, не заборонених чинним законодавством.

З обласного бюджету на 2020 рік для організації та проведення оздоровлення та відпочинку дітей  передбачено 8,0 млн. гривень, які будуть спрямовані на оздоровлення дітей віком від 7 до 18 років, які потребують соціальної уваги та підтримки, шляхом надання грошової допомоги для компенсації вартості путівок; оздоровлення дітей, які потребують особливих умов для оздоровлення;  відпочинок дітей, які проживають на територіях Донецької та Луганської областей, що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту.


На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 28.04.2009 № 426 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 07.10.2015 № 816) "Про затвердження Порядку проведення державної атестації дитячих закладів оздоровлення та відпочинку і присвоєння їм відповідних категорій", а також Типового положення про атестаційну комісію з проведення державної атестації дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, затвердженого наказом Міністерства соціальної політики України від 23.05.2016 № 545, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 09.06.2016 за № 834/28964, прийнято розпорядження голови обласної державної адміністрації від 01.04.2019 № 279 "Про затвердження складу атестаційної комісії з проведення державної атестації дитячих закладів оздоровлення та відпочинку Рівненської області".

На підставі погодженого з Мінсоцполітики плану проведення державної атестації дитячих закладів оздоровлення та відпочинку Рівненської області в 2020 році  передбачається проведення атестації наступних дитячих закладів:

1. КП «ДСОК «Електронік-Рівне» Рівненської міської ради, с.Кустин Рівненського району

2. Дитячий оздоровчий табір «Експрес» підприємства «РОКС-Львів» дорожньої  профорганізації Львівської залізниці, с.Олександрія Рівненського району

3. ДП санаторно-оздоровчий комплекс «Джерельце» акціонерного товариства «Рівненський завод тракторних агрегатів», с.Олександрія Рівненського району.


Відповідно до Порядку ведення Державного реєстру майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку дітей, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.06.2019 № 580, прийнято розпорядження голови облдержадміністрації від 08.11.2019 № 928, яким утворено комісію з питань обліку майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку дітей області.

На даний час для своєчасної і належної підготовки до проведення оздоровчої кампанії в області вживаються заходи з активізації роботи щодо внесення дитячими закладами оздоровлення та відпочинку відомостей до Реєстру для подальшого проведення верифікації вищезазначеною комісією та здійснення оздоровлення дітей.


Згідно з інформацією Мінсоцполітики України початок заїздів дітей на оздоровлення та відпочинок до державних підприємств України «Міжнародний дитячий центр Артек» (м.Київ) та державного підприємства «Український дитячий центр «Молода гвардія» (м.Одеса) заплановано з 24 лютого 2020 року.

Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації проводиться робота щодо підбору дітей, які потребують особливої уваги та підтримки, для направлення на оздоровлення та відпочинок на першу зміну до цих дитячих закладів.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux