Інформація щодо виконання департаментом цифрової трансформації та суспільних комунікацій Рівненської обласної державної адміністрації вимог п. 4.1 Постанови КМУ від 11 жовтня 2016 року № 710

25 січня 2023 року

 

Назва предмета закупівлі

ДК 021:2015 – 79340000-9 – Рекламні та маркетингові послуги (Створення та розміщення інформаційних матеріалів у засобах масової інформації щодо діяльності органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування)

Унікальний номер оголошення про проведення закупівлі

UA-2023-01-24-015193-aПроцедура закупівлі

Відкриті торги з особливостями

Обгрунтування очікуваної вартості предмета закупівель 


Очікувана вартість предмета закупівлі – 230 000,00 грн.

Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено на підставі аналізу закупівельних цін за аналогічними послугами, відповідно до проведених департаментом цифрової трансформації та суспільних комунікацій Рівненської обласної державної адміністрації закупівель упродовж 2022 року

Розмір бюджетного призначення

Розмір бюджетного призначення на 2023 рік визначено Обласною Програмою забезпечення поінформованості населення та сприяння розвитку інформаційного простору Рівненської області на 2021-2024 роки, затвердженої рішенням Рівненської обласної ради від 24 грудня 2020 року № 46 (зі змінами)

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Технічні та якісні характеристики товару за предметом закупівлі повинні відповідати чинному законодавству, технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмету закупівлі, відповідно до технічного завдання Тендерної документації, а саме:

Детальний опис предмету закупівлі та технічні вимоги:

Найменування

Од. вим.

К-сть

1

Створення та розміщення інформаційних матеріалів у засобах масової інформації щодо діяльності органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування


послуга

1

Послуга з розміщення інформаційних матеріалів в друкованих ЗМІ включає:

- підготовку медіа-плану та узгодження його із Замовником;

- безпосереднє здійснення розміщення інформаційних матеріалів згідно медіа-плану в друкованих ЗМІ у строк до 31 грудня 2023 року;

- контроль якості розміщень інформаційних матеріалів;

- передачу Замовнику звітів про розміщення інформаційних матеріалів (ксерокопій розміщених інформаційних матеріалів);

- моніторинг виходів інформаційних матеріалів згідно медіа-плану;

- кількість інформаційних матеріалів та періодичність їх виходу визначаються сторонами за домовленістю

№ з/п

Технічні показники

Вимоги замовника

1

Цільове призначення і тематична спрямованість:

Суспільне та/або інформаційне

2

Територія розповсюдження газети

Рівненська область

3

Мова видання

Українська

4

Періодичність виходу газети

Не менше ніж один раз на тиждень

5

Якість паперу

Газетний

6

Шрифт

Чорно-білий, кегель 8-10

7

Кількість друкованих видань

не менше 22 (з них 20 видань орієнтованих на Рівненську область, 1 видання - офіційний друкований орган Верховної Ради України, 1 видання - центральних органів виконавчої влади України)

8

Орієнтовна кількість інформаційних матеріалів у друковаих виданнях

Не менше 100 публікацій

9

Орієнтовний обсяг/см2

Не менше 20 000

1. Учасники процедури закупівлі повинні надати в складі своєї пропозиції документи, які підтверджують відповідність пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі, а саме, відповідну технічну специфікацію.

2. Послуга повинна відповідати положенням ЗУ «Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації», ЗУ «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні», інших актів чинного законодавства України.

3. Витрати Учасника, пов'язані з підготовкою та поданням пропозиції не відшкодовуються (в тому числі і у разі відміни закупівлі чи визнання такою, що не відбулася).

4. Послуга виконується залежно від потреби Замовника.

5. Строк дії договору до 31.12.2023 року.

6. Оплата за послугу здійснюється відповідно до звітів про розміщення інформаційних матеріалів у засобах масової інформації (актів про надання послуги).

7. Учасник повинен публікувати наступну інформацію про діяльність органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування через друковані ЗМІ, зокрема:

- поширення офіційних повідомлень, роз’яснень, звернень, оголошень у рамках висвітлення діяльності органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, в тому числі в умовах воєнного стану в Україні;

- збирання, створення та поширення інформації про важливі суспільно-політичні та культурні, інші події, про діяльність органу місцевого самоврядування, комунальних закладів і установ обласної державної адміністрації, громадських формувань і благодійних організацій, державних органів і служб, які спільно із органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування забезпечують життєдіяльність громад, задоволення інформацією громадян, юридичних осіб про роботу цих органів, інших матеріалів;

8. Уповноважена особа Замовника має право попередньо погоджувати матеріали та вносити зміни в макет інформації, яка оприлюднюється.

9. Не допускається спотворення змісту офіційної інформації, що оприлюднюється, коментарями редакції. У викладенні та поданні інформації Виконавець повинен дотримуватися норм професійної етики, сприяння зміцненню моральних та етичних засад суспільства.

Учасник визначає ціни на послуги, які він пропонує у своїй ціновій пропозиції з урахуванням усіх своїх витрат, податків і зборів, що сплачуються або мають бути сплачені. Не врахована Учасником вартість окремих послуг не сплачується Замовником, а витрати на їх виконання вважаються врахованими у загальній ціні його пропозиції, за результатами проведеного аукціону. Загальна вартість пропозиції і всі ціни повинні бути чітко та остаточно визначені. Розрахунки за фактично надані Послуги здійснюються протягом 10 (десяти) банківських днів з моменту підписання Сторонами Актів наданої послуги. У разі надання Послуги окремими частинами (публікації в різних номерах друкованих ЗМІ) акти про надання послуги для оплати частини наданої послуги складаються за періоди (тиждень, місяць, квартал тощо) за домовленістю сторін.
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux