ВОЛОДИМИРЕЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 квітня 2015 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 

 

 

 
Новини
17 квітня 2015

Володимирецьке районне управління юстиції повідомляє, що 25 березня 2015 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо уточнення повноважень нотаріусів та особливостей реєстрації похідних речових прав на земельні ділянки сільськогосподарського призначення.

Відтепер договір оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення може бути зареєстрований у приватного або державного нотаріуса Рівненської області, незалежно від місця знаходження земельної ділянки.


Детальнiше »
15 квітня 2015

Президент Петро Порошенко підписав Закон, який регулює деякі питання соціального захисту громадян. Закон № 259-VIII «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення окремих питань мобілізації та соціального захисту громадян, які підлягають звільненню з військової служби під час особливого періоду або у зв’язку з оголошенням демобілізації» був ухвалений Верховною Радою 18 березня. 


Детальнiше »
14 квітня 2015

14 березня в районному центрі відбулася урочиста подія, під час якої було висаджено пагони – нащадки верби, посадженої Шевченком на Кос-Аралі. У заході взяли участь члени літературно-мистецького клубу Володимирецької ЦРБ, представники закладів культури, районного об'єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Т.Г. Шевченка, ЗМІ.


Детальнiше »
14 квітня 2015

14 квітня у районному будинку культури відбулося відкриття виставки «Пасхальний вернісаж», на якій були представлені вироби декоративно-ужиткового мистецтва та картини художника-аматора Петра Ошурка. До експозиції виставки ввійшло близько 40 картин.

У відкритті взяли участь представники закладів культури, громадськості, ЗМІ. З вітальним словом до присутніх звернулася начальник культури і туризму райдержадміністрації Валентина Пінчук. Петро Ошурко поділився своїми творчими здобутками та подарував картину Володимирецькому районному історичному музею.

Виставка діятиме до 30 квітня.


Детальнiше »
14 квітня 2015

Військовослужбовці оперативного командування «Захід» в зоні АТО продовжують протидіяти збройним провокаціям противника та укріплювати оборонні позиції вздовж лінії розмежування. 

Водночас, в зоні відповідальності сектора «А» ситуація залишається напруженою. Російсько-терористичні угрупування зосереджують свою активність у напрямах СТАНИЦІ ЛУГАНСЬКОЇ та ЩАСТЯ.

Станом на 7 годину 14 квітня за добу зафіксовано 5 обстрілів. Порівняно з минулою добою кількість обстрілів збільшилась на 3. 


Детальнiше »
11 квітня 2015

Шановні співвітчизники!

Сьогодні ми разом з іншими народами відзначаємо важливу подію, пов’язану з Другою світовою війною - 70-ту річницю інтернаціонального повстання в'язнів нацистського концтабору «Бухенвальд». Організація Об’єднаних Націй проголосила 11 квітня Міжнародним днем визволення в’язнів фашистських таборів.

Під час Другої світової війни на території гітлерівської Німеччини та окупованих нею держав діяло чотирнадцять тисяч концентраційних таборів і гетто, через які пройшли вісімнадцять мільйонів людей багатьох національностей. Важко осягнути, що у цих фабриках смерті безневинно загинули одинадцять мільйонів чоловіків, жінок і дітей. Серед них - сотні тисяч українців.


Детальнiше »
10 квітня 2015

10 квітня у приміщенні райдержадміністрації під керівництвом голови райдержадміністрації, голови спостережної комісії Володимира Хоружого відбулося засідання спостережної комісії.

Під час засідання комісії розглядалися питання умовно-дострокового звільнення засуджених.


Детальнiше »
8 квітня 2015

14 квітня в районному будинку культури об 11 годині відбудеться відкриття районної виставки декоративно-ужиткового мистецтва «Пасхальний вернісаж» та виставки картин художника-аматора Петра Ошурка.


Детальнiше »
8 квітня 2015

Президент Петро Порошенко взяв участь у презентації Суспільного мовлення та публічно поставив підпис під Законом про суспільне телебачення та радіомовлення.

«Це той закон, якого Україна чекала 23 роки. То у влади не вистачало волі, то майже завжди не було бажання цим займатися, бо влада завжди хотіла контролювати медіапростір і вважала, що ввести суспільне телебачення – це просто випустити джина з пляшки. Це – та ціна, яку влада має платити за демократію», – заявив Президент.


Детальнiше »
Архів »
RSS 2.0
Фотогалерея : останні матеріали
 


Архів »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування
 -


-
Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
"Гаряча" телефонна лінія голови райдержадміністрації: тел. 2-30-45
«Гаряча» телефонна лінія

управління соціального

захисту райдержадміністрації:

2-60-37

24 квітня о 12.00- вечір-реквієм "Дзвони пам'яті" з нагоди міжнародного дня пам'яті Чорнобиля (Володимирецька дитяча музична школа)