ВОЛОДИМИРЕЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 квітня 2015 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 

 

 

 
Новини
31 березня 2015

Відповідно до розпорядження Президента України Петра Порошенка від 31 березня 2015 року  № 369/2015-рп головою Володимирецької районної державної адміністрації призначено ХОРУЖОГО Володимира Івановича.


Детальнiше »
26 березня 2015

25 березня у Володимирецькому районному будинку культури відбувся семінар «Основні положення про музеї при загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах. Написання актів прийому музейних експонатів. Сільський туризм: перспективи та пріоритети на 2015 рік».

У роботі семінару взяли участь начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Валентина Пінчук, керівники народних та громадських музеїв, завідувачі музейних кімнат при освітніх закладах району, власники та потенційні власники агросадиб, бібліотечні працівники.


Детальнiше »
24 березня 2015

Президент Петро Порошенко підписав Указ «Про заходи з відзначення у 2015 році 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни». 

Президент доручив Кабінету Міністрів забезпечити проведення у Києві та інших населених пунктах урочистостей та меморіальних заходів, присвячених 70-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі, Дню пам’яті та примирення і Дню Перемоги, які відзначаються 8 та 9 травня відповідно, а також 70-й річниці завершення Другої світової війни, яка відзначається 2 вересня 2015 року.


Детальнiше »
23 березня 2015

20 березня у залі засідань райдержадміністрації проведено засідання Володимирецької районної організації ВФСТ «Колос» АПК України та Володимирецької районної федерації футболу.

У засіданні взяли участі спеціаліст відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Олександр Гребень, голова Володимирецької районної організації ВФСТ «Колос» Сергій Вінник, окремі голови селищних та сільських рад, делегати сільських спортивних клубів та громад району.


Детальнiше »
23 березня 2015

Президент підписав Закон щодо зарахування часу перебування на військовій службі до робочого стажу

Президент Петро Порошенко підписав Закон «Про внесення зміни до статті 8 Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей». Документ визначає, зокрема, що час перебування громадян України на військовій службі зараховується до стажу роботи.

Верховна Рада України прийняла відповідний Закон № 242-VIII 5 березня 2015 року.


Детальнiше »
19 березня 2015

Затверджено графік особистого прийому громадян в облдержадміністрації. Так, голова облдержадміністрації Віталій Чугунніков прийматиме мешканців Рівненщини в четверту п’ятницю місяця. Його перший заступник Юрій Приварський проводитиме особистий прийом кожної другої середи місяця. Заступник голови ОДА Олександр Савчук вислуховуватиме проблеми та пропозиції громадян у третю середу місяця.


Детальнiше »
17 березня 2015

Для переселенців з інвалідністю збільшили розмір щомісячної адресної допомоги. Зокрема, на оплату житлово-комунальних послуг вони отримуватимуть 100 відсотків прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність – 949 гривень. Раніше ця допомога становила 884. 

Це передбачено змінами в урядовій постанові від 1 жовтня 2014 року № 505.


Детальнiше »
16 березня 2015

У Рівненській області розпочався конкурс ідей, розроблених молодіжними та дитячими організаціями. На конкурс можна подавати проекти, які спрямовані на профілактику злочинності, тютюнопаління, алкоголізму, вживання наркотиків, а також запобігання поширенню ВІЛ/СНІДу, туберкульозу. 

Також прийматимуться на розгляд проекти на патріотичну тематику.

Кращі проекти отримають кошти на умовах співфінансування.


Детальнiше »
16 березня 2015

13 березня у приміщенні райдержадміністрації під головуванням голови комісії – в. о. голови райдержадміністрації Світлани Римарчук проведено засідання комісії з питань захисту прав дітей.

В ході засідання розглянуто питання про:


Детальнiше »
Архів »
RSS 2.0
Фотогалерея : останні матеріали
 


Архів »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування
 -


-
Запитання | Адміністратор
Прес-служба 695-214, 695-314  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
"Гаряча" телефонна лінія голови райдержадміністрації: тел. 2-30-45
«Гаряча» телефонна лінія

управління соціального

захисту райдержадміністрації:

2-60-37