ВОЛОДИМИРЕЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 січня 2015 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 

 

 

 
Новини
23 січня 2015

22 січня у приміщенні районного будинку культури за участі представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадських організацій району, аматорських колективів районного будинку культури, вихованців Володимирецької ДМШ, учнівської молоді, громадськості відбулися урочисті заходи «Нам берегти тебе Соборну і єдину…» з нагоди відзначення Дня Соборності України.


Детальнiше »
22 січня 2015

Шановні співвітчизники!

Історичний Акт злуки, проголошений 22 січня 1919 року, був символічним документом. Він окреслив географічні та ментальні контури єдиної України. З плином десятиліть ідея, закладена в Акті, поступово втілювалася в життя.

Але минулого року соборність всіх наших земель перетворилася на справжню національну ідею. Вона оволоділа, нарешті, умами практично всіх без винятку громадян України та зробилася найголовнішою цінністю в усіх її областях.


Детальнiше »
22 січня 2015

21 січня в залі засідань райради під керівництвом голови районної ради Василя Ковенька, за участі в. о. голови райдержадміністрації Світлани Римарчук, депутатів районної ради, виконавчого апарату районної ради, начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, керівників територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади проведено засідання тридцять третьої позачергової сесії районної ради шостого скликання.


Детальнiше »
20 січня 2015

Президент України Петро Порошенко заявляє, що майбутнє Європи нерозривно пов'язано з Україною, і Європа тільки виграє від членства України. 

«Не важливо, скільки труднощів чекає попереду, якщо Європа стає поруч з Україною у боротьбі за свободу, гідність, демократію та життя без страху, тоді майбутнє Європи буде безпечнішим та яскравішим», - сказав Глава держави в своєму виступі в Університеті Цюріха.

Президент України розпочав свій робочий візит до Швейцарії з виступу в Інституті Європи при Цюріхському університеті зі «Спеціальною лекцією Черчиля 2015». Цей навчальний заклад вважається академічним осередком європейського права та євроінтеграції. Саме тут 1946 року сер Вінстон Черчиль виступив з промовою про майбутню об’єднану Європу.


Детальнiше »
16 січня 2015

17 лютого 2015 року у залі засідань райдержадміністрації (смт Володимирець, вул. Грушевського, 56) відбудуться установчі збори громадської ради при Володимирецькій райдержадміністрації за участю представників інститутів громадянського суспільства.

Запрошуємо представників громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України, для подачі заявок для участі в установчих зборах громадської ради при Володимирецькій райдержадміністрації


Детальнiше »
15 січня 2015

Президент Петро Порошенко прийняв рішення проголосити 15 січня, четвер, Днем жалоби за всіма, хто загинув від рук терористів. І, в першу чергу, за мирними мешканцями, які загинули на блокпосту під Волновахою. 

У цей день  на всій території України пам'ять загиблих буде вшановано  о 12 годині хвилиною мовчання; на будинках і спорудах органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій буде приспущено Державний Прапор України, а також відмінено розважально-концертні заходи, спортивні змагання, внесено відповідні зміни до програм теле- та радіопередач.


Детальнiше »
15 січня 2015

Президент Петро Порошенко на робочій зустрічі з керівниками обласних державних адміністрацій підписав Указ про проведення в 2015 році трьох черг часткової мобілізації. 

"Я підписую цей Указ і передаю його в Парламент, бо це потребує відповідного рішення Парламенту", – сказав Президент.

Глава держави назвав "завданням із завдань" у 2015 році зміцнення обороноздатності країни. При цьому Президент зазначив, що "почесні право і обов'язок боронити Державу мають бути рівною мірою розподілені між усіма областями, пропорційно до кількості військовозобов'язаних".


Детальнiше »
Архів »
RSS 2.0
Фотогалерея : останні матеріали
 


Архів »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування
 -


-
Запитання | Адміністратор
Прес-служба 695-214, 695-314  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
"Гаряча" телефонна лінія голови райдержадміністрації: тел. 2-30-45
«Гаряча» телефонна лінія

управління соціального

захисту райдержадміністрації:

2-60-37