ВОЛОДИМИРЕЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 квітня 2014 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 

 

 

 
Новини
15 квітня 2014

Владу в державі доводиться відновлювати фактично з «нуля». Про це заявив в.о. Президента України, Голова Верховної Ради України Олександр Турчинов, відкриваючи засідання Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України з питань підготовки законопроекту про внесення змін до Конституції України.

За його словами, з одного боку, тривалий час відбувалася концентрація влади за рахунок обмеження прав, у тому числі, і регіональних громад,


Детальнiше »
9 квітня 2014

Найближчим часом ситуація у східних регіонах нормалізується. Про це заявив в.о. Президента України, Голова Верховної Ради України Олександр Турчинов, відкриваючи пленарне засідання Парламенту у вівторок.

«У неділю розпочалася заздалегідь запланована скоординована провокація проти нашої країни, яка була організована спецслужбами Російської Федерації», - сказав О.Турчинов.


Детальнiше »
8 квітня 2014

Вчора розпочалась друга хвиля спецоперації Російської Федерації проти України, мета якої - дестабілізувати ситуацію в державі, повалити українську владу, зірвати вибори та розірвати на шматки нашу країну. Сепаратистські угрупування, які координуються російськими спецслужбами, захопили приміщення обласної державної адміністрації в Харкові, приміщення обласної державної адміністрації та Служби безпеки України в Донецьку, а також приміщення Служби безпеки України в Луганську. У тому числі, що особливо небезпечно, взяли в руки зброю. Все це відбувається на фоні присутності російських військ біля нашого кордону. Вороги України намагаються розіграти кримський сценарій, але ми цього не допустимо. Сьогодні вночі створено Антикризовий штаб.


Детальнiше »
28 березня 2014

Шляхи вирішення фінансової та матеріальної проблем Володимирецького ОРВК обговорили сьогодні органи місцевого самоврядування, виконавчої влади, районного комісаріату та підприємці району.

Володимирецькимоб’єднаним районним військовим комісаріатом вживаються відповідні дії з організації здійснення заходів з мобілізації. Така робота потребує значних матеріально-технічних витрат.

В зв’язку з недостатнім фінансуванням допомога потрібна різна: фінансова чи матеріальна (паливно-мастильні матеріали, вогнегасники, інструменти тощо). Фінансову, матеріальну, фахову допомогу Володимирецький ОРВК вже отримав від окремих підприємців: Віктор Куц, Роман Мечкало, Олександр Троневич, Анатолій Діжурко, Андрій Клімцов, Руслан Лукша, Віталій Саган та ін.

Кошти на матеріально-технічне забезпечення Володимирецького ОРВК перераховувати за наступними реквізитами:

Отримувач: Рівненський ОВК

Банк отримувач: ГУДКСУ в Рівненській області

МФО: 833017

р/р: 31255301102103

Код ЄДРПОУ: 08060817

Призначення платежу: допомога для матеріально-технічного забезпечення Володимирецького ОРВК

Увага!!!

У зв’язку з поширенням випадків шахрайства, просимо бути обережними та нагадуємо, що офіційним рахунком для надання матеріально-технічної допомоги Збройним Силам України є рахунок Міністерства оборони України та для надання матеріально-технічної допомоги безпосередньо Володимирецькому ОРВК – вище вказані реквізити.

Збір готівкових коштів будь – якими волонтерськими, громадськими, благодійними організаціями та фізичними особами, що проводиться з їх власної ініціативи і не погоджені з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування району є шахрайством.


Детальнiше »
21 березня 2014

Для отримання всіх видів державної соціальної підтримки, зокрема пенсії, допомоги, компенсації тощо Вам необхідно звернутися до найближчого органу соціального захисту населення або управління Пенсійного фонду України в зручний для Вас час.

Основні документи, які необхідно мати при собі (за наявності):

-          паспорт;

-          посвідчення отримувача пенсії, допомоги, пільговика;

-          довідка про присвоєння ідентифікаційного коду.

Там Вам також допоможуть отримати інформацію з усіх питань, які хвилюють Вас на даний час, зокрема з питань розселення, медичного обслуговування, організації навчання та виховання дітей у дошкільних та шкільних навчальних закладах, а також щодо працевлаштування.

З усіх цих питань Ви можете БЕЗКОШТОВНО звернутися за телефоном "гарячої лінії":

0800 507 309

Крім того, для отримання допомоги ви можете звернутися на "гарячу лінію":


Детальнiше »
21 березня 2014

З метою вдосконалення роботи соціальних служб, підвищення рівня інформованості населення з питань соціального захисту, для оперативного реагування та задоволення потреб населення, роз’яснення законодавства та надання соціальної підтримки 20 березня проведено виїзд «мобільного соціального офісу» до Степангородської та Хиноцької  сільських рад.

У виїзному прийомі взяли участь представники управління соціального захисту населення райдержадміністрації, управління Пенсійного фонду у Володимирецькому районі.


Детальнiше »
4 березня 2014

Так голова ОДА Сергій Рибачок прокоментував ініціативу депутатів облради щодо позбавлення облдержадміністрації делегованих повноважень. «В Україні має бути єдина система влади. Не можна робити зміни виключно у Рівненській області», - наголосив голова облдержадміністрації. Тож, аби не розбалансувати всієї системи влади, потрібно ухвалювати рішення, зважаючи на інші регіони, переконаний Сергій Рибачок. 

Окрім того, голова облдержадміністрації впевнений, що на часі – зміни у відносинах між владою та громадою. «Часи змінилися. Треба працювати по-новому, аби не давати підстав для критики нової влади», - наголосив Сергій Рибачок, виступаючи перед депутатами та громадськістю Рівненщини.


Детальнiше »
3 березня 2014

Ним став Сергій Рибачок. Новопризначеного керівника Рівненської облдержадміністрації представив Віце-прем'єр-міністр України Олександр Сич. Він привітав Сергія Рибачка із призначенням на цю посаду, побажав йому успіхів, а також висловив сподівання на плідну та ефективну співпрацю між облдержадміністрацією, облрадою і силовими структурами Рівненщини.

У свою чергу, серед основних пріоритетів своєї діяльності на посаді голови ОДА, Сергій Рибачок назвав забезпечення прозорості влади, тісний  контакт з громадськістю, викорінення корупції та боротьбу з хабарництвом, а також роботу над покращенням соціально-економічної ситуації на Рівненщині. Також, новопризначений керівник облдержадміністрації наголосив, що готовий до співпраці з представниками громадських та політичних організацій, відтак закликав їх до конструктивних ініціатив.


Детальнiше »
28 лютого 2014

Колісні крісла за індивідуальним замовленням минулоріч отримали 759 краян. Із цієї кількості 125 візків одержали діти з обмеженими фізичними можливостями. Інвалідні крісла доставили до місця проживання кожної людини. Усі візки виготовлені з врахуванням індивідуальних параметрів - ваги, зросту, а також рекомендацій медиків і реабілітологів. До того ж торік ще 1604 людини з особливими потребами отримали необхідні засоби реабілітації – інвалідні столики, туалетні стільці, палиці, милиці, ходунки, а також спеціальні засоби для спілкування та обміну інформацією.


Детальнiше »
Архів »
RSS 2.0
Фотогалерея : останні матеріали

 

 Архів »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування
 -


-
Запитання | Адміністратор
 ©  Рівненська обласна державна адміністрація
"Гаряча" телефонна лінія голови райдержадміністрації: тел. 2-31-34
«Гаряча» телефонна лінія

управління соціального

захисту райдержадміністрації:

2-60-37