ВОЛОДИМИРЕЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 вересня 2017 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 

 

 
Новини
1 грудня 2015

Новий сайт Володимирецької РДА доступний за адресою

http://www.volodrda.gov.ua/


Детальнiше »
23 жовтня 2015

22 жовтня  в обласному центрі у форматі відеоконференцзв’язку відбулася селекторна нарада «Хід впровадження житлових субсидій в області», до якої долучилися заступник голови райдержадміністрації Наталія Ковальчук, керівник апарату райдержадміністрації Світлана Римарчук та інші представники територіальних органів міністерств.


Детальнiше »
23 жовтня 2015

22 жовтня заступник голови райдержадміністрації Наталія Ковальчук, керівник апарату райдержадміністрації Світлана Римарчук та інші представники територіальних органів міністерств взяли участь в он-лайн засіданні ради оборони області з питання «Забезпечення безпеки виборчого процесу».


Детальнiше »
22 жовтня 2015

21 жовтня о 17.00 громадськість Володимиреччини долучилася до вебінару «Місцеві вибори: новий план старої гри», підключення до якого відбулося у читальному залі районної бібліотеки. Обговорювались питання змін у системі місцевих виборів, моментів непорозумінь, з якими може зіткнутися виборець у процесі процедури голосування. Зокрема йшлося про нові моменти у процесі виборів до місцевих рад, змішану систему голосування та наповнення бюлетеня.


Детальнiше »
21 жовтня 2015

 Президент Петро Порошенко назвав надзавданням цих місцевих виборів створення проукраїнської коаліції всередині країни.


Детальнiше »
21 жовтня 2015

За рішенням Ради оборони області на Рівненщині вже декілька тижнів працюють оперативні мобільні групи для забезпечення правопорядку. І результат роботи цих груп доводить їх ефективність та злагодженість – тільки за останній місяць відбулося більше десятка затримань незаконного обігу «сонячного» каменю.


Детальнiше »
20 жовтня 2015

 

Чого очікувати громадянам від місцевих виборів? Які основні тенденції громадської думки та настроїв українців щодо місцевих виборів 25 жовтня? Які переваги та недоліки нового закону про місцеві вибори? Яка ситуація з Державним реєстром виборців та списками? Про проблеми голосування внутрішньо переміщених осіб - про це та багато іншого будемо говорити з експертами Міжнародного республіканського інституту (МРІ) в онлайн-режимі. Тож запрошуємо усіх бажаючих доєднатися до вебінару  «Місцеві вибори: новий план старої гри». Середа, 21 жовтня,  17.00, приміщення районної бібліотеки.


Детальнiше »
20 жовтня 2015

Про це стало відомо за результатами селекторної наради Міністерства фінансів України, що відбулася днями.


Детальнiше »
20 жовтня 2015

15 жовтня у с. Хиночі з ініціативи Василя Яніцького відбулося відкриття меморіальної дошки Володимиру Шелягу, який загинув у зоні проведення антитерористичної операції цьогоріч влітку. Меморіальну дошку встановили на будівлі місцевої школи, у якій і працював загиблий солдат-розвідник – навчав школярів здоровому способу життя на уроках фізкультури та був керівником гуртків спортивно-туристичного профілю.


Детальнiше »
Архів »
RSS 2.0
Фотогалерея : останні матеріали
 
 
Архів »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування
 -


-
Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

До відома зацікавлених суб’єктів господарювання району!

 УВАГА жителі району!

Проводитиметься прийом громадян центром вторинної правової допомоги.

"Гаряча" телефонна лінія голови райдержадміністрації: тел. 2-30-45
«Гаряча» телефонна лінія

управління соціального

захисту райдержадміністрації:

2-60-37

Національна дитяча гаряча лінія 088500255 або 772